2018

Карлис Сабулис завоевал титул чемпиона Латвии по мотокроссу в классе MX2

• Text Hover
Moduls Engineering atbalstītā kluba “MX Moduls” sportisti šajā nedēļas nogalē piedalījās Latvijas motokrosa čempionāta noslēdzošajā posmā Cēsīs. Kārlis Sabulis divu braucienu summā uzvarēja un kļuva par MX2 klases čempionu. Savukārt komandu vērtējumā “MX Moduls” ir ieguvis godpilno vicečempiona titulu.

“Esam priecīgi par sportistu uzvarām un šī sezona kopumā MX Moduls komandai ir bijusi veiksmīga – iegūts vicečempionu tituls. Sportistu lieliskais veikums ir lielākā motivācija turpināt sniegt savu atbalstu. MX Moduls klubu atbalstam jau kopš 2010. gada un novērtējam sportistu neatlaidību ceļā uz sportiskajiem sasniegumiem,” Jevgeņijs Savčuks, Moduls Engineering valdes loceklis.

Latvijas motokrosa čempionāta piektais, noslēdzošais posms norisinājās Cēsu mototrasē “Ezerkalni”. Šajā posmā K. Sabulis startu iesāka kā līderis un neskatoties uz neveiksmi pirmajā braucienā, kurā viņš piedzīvoja kritienu, viņam izdevās izcīnīt MX2 klases čempiona titulu. Arī citiem “MX Moduls” sportistiem šis bija veiksmīgs posms, Edvards Bidzāns posmā izcīnīja otro vietu un kļuva par MX85 klases čempionu, kā arī šogad čempiona tituls Latvijas Junioru čempionāta MX85 klasē. Savukārt Mairis Pumpurs, kurš šogad pirmo gadu startē MX125 klasē, Cēsu posma braucienu summā ieguva 4. vieta, bet sezonas kopvērtējumā izcīnīta 6. vieta.

Moduls Engineering 2014. gadā, atzīmējot uzņēmuma dibināšanas 20. gadadienu, izveidoja Korporatīvās sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros līdzdarbojas sporta, kultūras un labdarības projektos.