2024

Apsveicam mūsu kolēģi Oto Stūri!

  • Text Hover
7. martā norisinājās “Latvijas Būvniecības Gada balva 2023” apbalvojumu pasniegšanas ceremonija un nominācijā “Būvdarbu vadītājs 2023” atzinību ieguva Oto Stūris, “Moduls Engineering” Inženierkomunikāciju būvdarbu vadītājs.
“Noteikti jāsaka liels paldies uzņēmuma “Moduls Enginering” vadībai, ka novērtējat katru darbinieku, kas katru dienu cītīgi darbojas. Un viens no lielākajiem paldies ir jāsaka arī visiem “Moduls Engineering” kolēģiem, jo bez jums nevienu projektu nevarētu realizēt. Šī atzinība ir arī jūsu nopelns, jo tieši no kolēģiem katru reizi iemācos, ko jaunu, praktiski pielietojamu, lai efektīvi reaģētu katrā situācijā”, par saņemto atzinību pateicās Oto Stūris.
Konkursu “Latvijas Būvniecības Gada balva” organizē biedrība “Building Design and Construction Council” (BDCC, buvniekupadome.lv) un šogad tas norisinājās jau 10 reizi. Konkursā apkopo labāko paveikto arhitektūras un būvniecības jomā visā Latvijā un arī aiz valsts robežām, ja projektu īsteno Latvijas pilsoņi. Šogad konkursam bija iesniegti 145 pieteikumi 10 nominācijās, aptverot arhitektūras, restaurācijas, teritorijas labiekārtojuma un inženierbūvju projektus no dažādiem Latvijas novadiem.

SIA “Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā. 2024. gads ir uzņēmuma 30. darbības gads. Šajā laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.