2006

Ford “Baltic Motors Autocentrs Lidosta”

Jaunā Ford autosalona būvniecība Pārdaugavā noritēja saskaņā ar SIA „Projektu birojs Grietēns un Kagainis” izstrādāto projektu. Sadarbībā ar SIA „Abora” (Galvenais uzņēmējs), SIA „Moduls Rīga” (Apakšuzņēmējs) objektā veica inženiertehniskos darbus. Mūsu uzņēmuma speciālisti ierīkoja ūdensvadu un kanalizācijas iekšējos tīklus, uzstādīja kondicionēšanas iekārtas, aprīkoja katlu telpu, ierīkoja ventilāciju, apkuri, elektroapgādi.

Darbi tika uzsākti 2006.gada jūnijā un saskaņā ar būvdarbu veikšanas kalendāro grafiku, tie tika pabeigti 2006.gada novembra vidū. 
2007.gada 22.martā šeit tika atklāts jauns Ford autocentrs „Baltic Motors Autocentrs Lidosta”. Kopējā jaunā autocentra, kas atrodas lidostas tuvumā, platība ir 4614 m², tā 1393 m² atrodas tirdzniecības salons, 1451 m² - automašīnu servisa apkalpošanas zona. Auto centra servisā vienlaicīgi var apkalpot 12 automašīnas.

Šis ir ceturtais Ford oficiālā pārstāvja Latvijā „Baltic Motors” autocentrs mūsu valstī un otrais Rīgā. SIA „Moduls Rīga” ir piedalījies arī Ford autocentra „Baltic Motors”, kas atrodas Rīgā, Skanstes ielā, celtniecības darbos.


Adrese:

Jūrkalnes iela 100, Rīga

OBJEKTA KOPĒJĀ PLATĪBA:

4614 m²