2020

Jūrmalas Sporta skolas peldbaseina ēkas pārbūve

2019.gada vasarā Jūrmalas pilsētas dome noslēdza ar Pilnsabiedrību AKN būvdarbu līgumu par Jūrmalas Sporta skolas peldbaseina ēkas pārbūvi un energoefektivitātes paaugstināšanu. Šī objekta vājstrāvu tīklu un elektroapgādes tīklu izbūves darbi tika uzticēti SIA Moduls Engineering komandai.

Pilnībā tika veikta visu vājstrāvu tīklu – ugunsgrēka atklāšanas un ugunsgrēka signalizācijas, piekļuves kontroles un apsardzes signalizācijas, datu tīklu, videonovērošanas un centrālās izziņošanas sistēmu - vecās/nokalpojušās instalācijas un aparatūras demontāža un nomaiņa uz mūsdienīgiem materiāliem un iekārtām. Tika pastiprināta audio sistēma, lai sacensību norises laikā informācija par notiekošo būtu dzirdama pilnīgi visas telpās. Tika izbūvēta arī WC izsaukuma sistēma, kas paredzēta personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Tā pat kā VS sistēmas, pilnībā – no vecā demontāžas līdz jaunas sistēmas izbūvei - tika veikta elektrotīklu nomaiņa, tai skaitā pilnībā tika nomainīti apgaismes ķermeņi uz energoefektīvākiem – LED gaismekļiem. Visi darbi tika veikti savlaicīgi un kvalitatīvi.


Objekta nosaukums:

Jūrmalas Sporta skolas peldbaseina ēkas pārbūve un energoefektivitātes paaugstināšana

Adrese:

Rūpniecības ielā 13, k-4, Jūrmala

Pasūtītājs:

Jūrmalas pilsētas dome

Ģenerāluzņēmējs:

SIA “NEGOCIO”

Būvniecības periods:

2019. gads septembris – 2020. gads jūlijs

Objekta kopējā platība:

2 230 m2