2017

VEF Kultūras pils (skatuve)

Moduls Engineering šī projekta laikā veica VEF Kultūras pils skatuves tehnoloģiju projektēšanas darbus un kompleksu jaunā skatuves tehnoloģiskā aprīkojuma ierīkošanu. Projekta realizācija notika ciešā sadarbībā ar Vācijas uzņēmuma SBS Buhnentechnik kvalificētajiem speciālistiem, nodrošinot visu darbu realizēšanu rekordīsā laikā.

Veicot skatuves tehnoloģisko aprīkošanu tika veikti pacēlājmehānisma rekonstrukcijas darbi, kā arī tika demontētas vecās vinčas un priekškars. Pirms jauno tehnoloģiju ierīkošanas notika skatuves konstruktīvo un nesošo konstrukciju apsekošana, pastiprināšana un atbilstoši jauno tehnoloģisko risinājumu vajadzībām, veikti nepieciešamie konstrukciju pielāgošanas darbi.

Jaunā VEF Kultūras pils skatuve ir aprīkota ar 13 dekorāciju pacēlājiem, kas izvietoti uz vairāklīniju stangām, uz gaismas stangas uzstādīti 5 gaismas tiltu pacēlāji, kā arī 2 individuāli pacēlāji. Ir uzstādīts arī jauns skatuves priekškars ar automatizētu atvēršanas mehānismu. Kā arī skatuves tehnoloģisko risinājumu efektīvai un drošai pārvaldībai ir uzstādīta vadības sistēma ar SIL-3 drošības sertifikātu.


Objekta nosaukums:

VEF Kultūras pils (skatuve)

Adrese:

Ropažu ielā 2, Rīga

Pasūtītājs:

Rīgas domes Īpašuma departaments

Ģenerāluzņēmējs:

SIA Moduls Engineering

Būvniecības periods:

2017. gada jūlijs – 2017. gada decembris

Objekta kopējā platība:

7 638.8 m2