2023

Moduls Engineering atbalsta nozīmīgus jāšanas sporta pasākumus Latvijā

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Jūlija izskaņā sporta centrā “Kleisti” notika Latvijas jāšanas sportā nozīmīgi pasākumi. Tas bija Pasaules kausa Rīgas posms - sacensības, kurām Latvijā piešķirta CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1* kategorija, kas ir svarīgākais gada notikums Latvijas jāšanas sportā. Un pirmo reizi Latvijas jāšanas sporta vēsturē notika prestižās starptautiskā CDI3 statusa sacensības iejādē.
CSI2*-W izcīņas galvenais Grand Prix maršruts ir arī kvalifikācija Pasaules kausa finālam, Eiropas čempionātam un 2024. gada Olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Parīzē.

Latvijas sportisti šajās sacensībās startēja veiksmīgi un Latvijas konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks ar zirgu Palladium KJV izcīnīja 3.vietu Pasaules kausa Centrāleiropas zonas Rīgas posma Grand Prix maršrutā. Otrs labākais rezultāts no latviešiem bija Aigaram Bregžem ar zirgu Bacchus De Troy – izcīnīta septītā vieta. Grand Prix maršruts sportistiem bija svarīgs, jo deva punktus šīs sezonas Pasaules kausa finālam, kā arī 2023.gada Eiropas čempionāta un 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Neskatoties uz brīžiem diezgan lietainajiem laika apstākļiem, skatītāji aktīvi atbalstīja sportistus, kas apliecina, ka jāšanas sports iegūst arvien lielāku popularitāti un skatītāju interese ar katru gadu pieaug.

SIA “Moduls Engineering” ir ilggadējs Pasaules kausa Rīgas posma atbalstītājs. SIA “Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā. 2023. gads ir uzņēmuma 29. darbības gads. Šajā laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.

Fotogrāfijas: Latvijas Jātnieku federācija