2023

Valdis Koks kļuvis par patiesā labuma guvēju AS MN Holding

  • Text Hover
Par holdingkompānijas MN Holding, kurā ietilpst būvniecības nozares uzņēmumi Velve un Moduls Engineering, patiesā labuma guvēju, iegādājoties 30% uzņēmuma akciju, kļuvis Valdis Koks. Pievienojoties holdingkompānijas īpašniekiem, viņa kompetencē būs būvniecības ieceru portfeļa pārvaldība un vadība.

Valdis Koks jau uzsācis darbu holdinga vadības komandā, iesaistoties uzņēmumu vērienīgāko projektu realizācijas procesu pārraudzībā un pilnveidē.

“Arī šajos apstākļos, kad būvniecības nozare piedzīvo sarežģītus laikus, ir jāspēj rasts risinājumus ikvienā situācijā. Tādēļ mana šī brīža prioritāte ir fokusēšanās uz uzņēmumu saistību izpildi, pabeidzot lielāko projektu realizāciju labākajā kvalitātē. Vienlaikus aktuāls izaicinājums ir arī uzņēmumu izaugsmes veicināšanas potenciālu apzināšana un konkrētu mērķu izvirzīšana, pie kā kopā ar uzņēmumu valdēm uzsāksim darbu jau tuvākajā laikā,” skaidro Valdis Koks.

MN Holding valdes locekle Jekaterina Griga skaidro: “Valda līdzšinējā pieredze, padziļinātās zināšanas un kompetence būvniecības procesos sniegs ne tikai būtisku pienesumu efektīvai projektu pārvaldībai, bet būs nozīmīga priekšrocība arī uzņēmumu vadības komandām.”

Valdis Koks Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis profesionālo grādu būvniecībā, inženiera kvalifikācijā, un viņam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze būvniecības nozarē. Profesionālo gaitu ietvaros piedalījies tādu vērienīgu projektu, kā Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Mežaparka Lielās estrādes, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas A korpusa un daudzu citu nacionāla līmeņa projektu realizācijā. 2015. gadā Valdis atzīts par gada inženieri, kļūstot par Būvindustrijas lielās balvas laureātu.

 SIA “Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā. 2023. gads ir uzņēmuma 29. darbības gads. Šajā laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.