2018

Moduls Engineering jau 16. gadu atbalsta PK Rīgas posma “Grand Prix” jāšanas sportā

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Sporta centrā „Kleisti” no 26. līdz 29. jūlijam risinājās Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas posma sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā “Rīga–2018” (CSI2*-W/CSIYH1*), kurās piedalījās astoņu valstu sportisti.

“Kā ilggadējam atbalstītājam, mums ir iespēja vērot jāšanas sporta attīstību un izaugsmi, kas protams mums sniedz vislielāko gandarījumu, līdzdarboties sportistiem tik nozīmīgu sacensību organizēšanā. Jāšanas sports ir novērtēts un populārs sporta veids, bet savā ziņā tas ir nišas sporta veids, kas sasaucas ar Moduls Engineering uzņēmuma filozofiju – specializēts, elektrotehnisko un inženiertehnisko tīklu nišas uzņēmums, kas ir atzinīgi novērtēts būvniecības nozares uzņēmumu vidū,” Jevgēņijs Savčuks, Moduls Engineering valdes loceklis
 
“Grand Prix” maršrutā uzvaru izcīnīja Rumānijas sportists Andreā Herks, bet labākais no Latvijas sportistiem bija Kristaps Neretnieks, kuram devītā vieta.

Sacensību galvenais maršruts bija “Grand Prix Rīga” ar 140/160 cm augstiem šķēršļiem. Tajā startēja 37 sportiskie pāri, no kuriem seši pamatdistanci veica bez soda punktiem un sacentās pārlēkšanā.

PK Centrāleiropas zonas Rīgas posma sacensības pavisam notika 12 maršrutos. Galvenais no tiem – Grand Prix Rīga – dod ieskaites punktus PK izcīņas kopvērtējumā Centrāleiropas zonā, iespēju gūt kvalifikācijas punktus startam 2018. gada Pasaules spēlēm un 2019. gada Eiropas čempionātā.

Sporta centrs “Kleisti” ir starptautiski atzīta jāšanas sporta norises vieta, kas salīdzinājumā ar citiem jāšanas sporta centriem ir ar labi koptu zāles segumu nevis smilšu. Kleisti sporta laukumam ir labas kvalitātes grunts, kas nav pārmērīgi ciets un starp Eiropas jāšanas sporta laukumiem ir viens no unikālākajiem.