2018

Kapsulas iemūrēšanas pasākums SWH Biroju centrā

  • Text Hover
Kapsulas iemūrēšanas pasākums SWH Biroju centrā

2018. gada 15. jūnijā simboliski atzīmējot darbu uzsākšanu SWH Biroja centra savienojošo daļu būvniecību Skanstes ielā 50A, 52, 52A, notika kapsulas iemūrēšanas pasākums. Pēc projekta noslēguma ievērojami palielināsies pieejamo biroja telpu platība, piedāvājot jaunas un mūsdienīgas biroja telpas teju 40 000 m2 platībā.

Svinīgajā pasākumā AS SWH Grupa valdes loceklis Undalgs Mētra norādīja, ka pēc ēku pārbūves pabeigšanas biroju centrs apmeklētājiem kļūs vēl ērtāks un pieejamāks. Pateicoties pārdomātiem būvniecības un inženiersistēmu risinājumiem, biroja centrs spēs nodrošināt labas kvalitātes telpas par pieejamām nomas maksām, sabalansējot uzņēmēju prasības attiecībā uz telpu kvalitāti un budžeta iespējām.

SWH Biroja centra ēku pārbūves projektā Moduls Engineering nodrošinās inženiertehniskos risinājumu, kas ietver ārējo un iekšējo inženiertīklu, tostarp lietus ūdens un sadzīves kanalizācijas sistēmas, ūdensvadu, elektrības un vājstrāvas tīklu projektēšanu un pārbūvi. Saskaņā ar pārbūves ieceri biroju ēkas Skanstes ielā 52 un 52A tiks savienotas ar jaunbūvi, kurā atradīsies galvenā ieeja gan abās esošajās ēkās, gan visā kvartālā. Tāpat abām ēkām plānots palielināt stāvu skaitu līdz 6 stāviem. Savukārt biroju ēkai Skanstes ielā 50A pārbūves procesā tiks demontēti esošie ēkas slīpie jumti un jumta stāvi, to vietā izbūvējot 2 stāvus, kā rezultātā ēkai būs pilni 4 virszemes stāvi.

Šobrīd jau ir pabeigti mikropāļu un pāļu izbūves darbi, kas nepieciešami jaunā plānojuma funkcionalitātes nodrošināšanai, tāpat arī ēku vidusdaļu demontāžas darbi tuvojas noslēgumam. Līdzās esošo ēku pārbūvei uzsākti betonēšanas darbi jaunajā korpusā, kas savienos biroju ēkas Skanstes ielā 52 un 52A. Visus būvniecības darbus plānots pabeigt 2019. gada pavasarī/vasarā.