2020

Moduls Engineering jauns valdes loceklis

  • Text Hover
No š. g. 20. marta SIA “Moduls Engineering” vadības komandai pievienojas Kristaps Grīniņš, ieņemot valdes locekļa amatu. Kristapam Grīniņam ir vairāk nekā 14 gadu pieredze būvniecības nozarē, strādājot vairāku būvniecības uzņēmumu vadības komandā. Šīs vadības komandas izmaiņas ir loģisks uzņēmuma nākamais attīstības posms, kas ļaus efektīvāk realizēt uzņēmuma turpmāko izaugsmi.

Pirms darba attiecību uzsākšanas “Moduls Engineering”, Kristaps Grīniņš bija SIA “Ostas Celtnieks” attīstības departamenta vadītājs un tehniskās struktūrvienības vadītāja vietnieks, kā arī pildījis uzņēmuma vadītāja vietnieka pienākumus. Savā līdzšinējā profesionālajā pieredzē K. Grīniņš ir ieguvis praktiskas zināšanas un izpratni par būvniecības uzņēmuma darbības principiem, dažādos uzņēmuma vadības līmeņos.

“Moduls Engineering ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā iekšējo inženierkomunikāciju būvniecības jomā ar ievērojamu pieredzi un atpazīstamību. Esmu gandarīts, ka turpmāk būšu daļa no uzņēmuma komandas, lai turpinātu pilnveidot līdz šim spēcīgākās un labākās Moduls Engineering kvalitātes,” Kristaps Grīniņš, valdes loceklis.

Jauno Moduls Engineering valdi veido līdzšinējā valdes locekle Jekaterina Griga un valdes loceklis Kristaps Grīniņš.

Moduls Engineering ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2020. gadā uzņēmums atzīmē 25. darbības gadu. Šo gadu laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares inženiertehnisko un elektrotehnisko risinājumu uzņēmumu Latvijā.