2020

2019. gadā kāpina apgrozījuma pieaugumu

Moduls Engineering pagājušā gadā turpināja kāpināt apgrozījumu. 2019. gadā tas pārsniedza 17 milj. EUR. Pieaudzis arī valsts budžetā iemaksāto nodokļu apjoms. Kopumā 2019. gadā uzņēmums valsts budžetā ir iemaksājis 1,8 milj. EUR. 2019. gada finanšu rādītāji apliecina uzņēmuma stabilo izaugsmi, turpinot 2018. gadā uzsākto attīstības virzienu.

Līdz šim uzņēmumā veiktās strukturālās izmaiņas un uzkrātā profesionālā pieredze, apliecina uzņēmuma gatavību veikt sarežģītus un apjomīgus būvniecības darbus, nodrošinot būvniecības objektos kompleksu inženiertehnisko uzdevumu izpildi Latvijā un ārvalstīs. Būvniecības projektos, saskaņā ar katra objekta specifikāciju, uzņēmums veic elektroapgādes un apgaismojuma izbūvi, ūdens apgādes, kanalizācijas, siltuma apgādes, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, vājstrāvu un visu inženiertehnisko sistēmu darbības kontroli un vadību. 

2019. gadā Moduls Engineering veica dažāda apjoma elektrotehnisko un inženiertehnisko tīklu projektēšanas un izbūves darbus tādos nozīmīgos objektos kā Rīgas 1.slimnīcas 14A korpusa atjaunošanas darbi; Stacionāra Gaiļezers vājstrāvu sistēmu projektēšanas darbi un būvdarbi; ORIGO tirdzniecības centra paplašināšana (jaunas ēkas būvniecība), apsardzes signalizācijas, piekļuves kontroles, telekomunikācijas un videonovērošanas sistēmu, apkures iekšējo tīklu izbūves darbi; Tirdzniecības centra AZUR pārbūve; Rīgas Klasiskā ģimnāzijas jaunā korpusa apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, elektroapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas un vājstrāvu izbūves darbi un ārējo elektroapgādes un vājstrāvu izbūves darbi; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija jaunā korpusa apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, elektroapgādes, ūdensapgādes un kanalizācijas un vājstrāvu izbūves darbi un ārējo elektroapgādes un vājstrāvu izbūves darbi; Mežaparka Lielās estrādes pārbūve B posma darbi; Muzeja krātuvju kompleksa būvniecība; Trīs savstarpēji saistītas sociālās dzīvojamās mājas ar Rīgas sociālā dienesta teritoriālo centru, dienas centru un veselības centrus jaunbūve Mežrozīšu ielā. 

“Moduls Engineering ikvienā realizētajā objektā spēj piedāvāt integrētus risinājumus, kas ļauj aptvert visu ēku iekšējo inženierkomunikāciju būvdarbus, programmēšanu, pēcgarantijas servisa apkalpošanu un arī projektu vadību. Izmantojot ēkas vadības un automatizācijas sistēmas (VAS) iespējas, objektos varam nodrošināt nepieciešamo klimata un apgaismojuma risinājumus, piemēram, atslēgt apkuri vai ventilāciju, kad telpās neviens neatrodas un līdzīgi arī ar apgaismojumu. Šādi iespējams nodrošināt ekonomiskākos un arī komfortablākos risinājumus klientiem,” skaidro Kristaps Grīniņš, Moduls Engineering valdes loceklis.

Moduls Engineering ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2019. gads ir uzņēmuma 25. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.