2020

Moduls Engineering “RTU Karjeras dienas 2020” iepazīstina jauniešu ar prakses un karjeras iespējām

  • Text Hover
  • Text Hover
Ikgadējā Rīgas Tehniskās universitātes pasākumā - “RTU Karjeras dienas”, Moduls Engineering arī šogad jauniešus iepazīstina ar aktuālajām prakses un karjeras iespējām uzņēmumā.

Moduls Engineering dalība iepriekšējā gada RTU Karjeras dienās rezultējās ar jauna darbinieka rekrutēšanu. Karjeras dienu laikā jaunietis izrādīja interesi par prakses iespēju un uzņēmums piedāvāja praksi elektronisko sakaru sistēmu montiera pozīcijā, kas ļāva jaunietim praktiski pielietot skolā iegūtās zināšanas un pēc prakses uzsākt darba attiecības Moduls Engineering komandā.

Dalība Karjeras dienās ir iespēja uzņēmumam klātienē iepazīt potenciālos darbiniekus, piedāvāt prakses iespēju un tad jau praktiski pārliecināties par jauniešu iemaņām apgūtās teorētiskās zināšanas piemērot reālos būvniecības objektos. 

“RTU Karjeras dienas 2020” Moduls Engineering stendā, studenti var piedalīties aptaujā, atbildot uz jautājumiem par aktuālajiem uzņēmuma objektiem, pieredzi un sniegtajiem pakalpojumiem. Aprunājoties ar uzņēmuma darbiniekiem jaunieši var labāk izvērtēt būvniecības nozares piedāvātās karjeras iespējas.

Moduls Engineering ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2020. gadā uzņēmums atzīmē 25. darbības gadu. Šo gadu laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares inženiertehnisko un elektrotehnisko risinājumu uzņēmumu Latvijā.