2014

SIA “Moduls Rīga” saglabā stabilu apgrozījumu

SIA "Moduls Rīga" saglabā stabilu apgrozījumu Būvniecības uzņēmuma ''Moduls Rīga'' provizoriskais apgrozījums par 2013. gadu šī gada februāra mēnesī sasniedzis 24,4 miljonu eiro (17,2 miljonus latu) un tas ir par 57% lielāks nekā 2012. gadā, kas ļauj uzņēmumam nostiprināt stabilu pozīciju Latvijas būvniecības tirgū.

SIA „Moduls Rīga” peļņa 2013. gadā bija 2,6 miljoni eiro (1,8 miljoni latu), un tā ir palielinājusies par 86% attiecībā pret 2012. gadā gūto peļņu.Faktiskie 2013. gada finanšu dati būs zināmi 2014. gada augustā, līdz ar to apgrozījuma un peļņas rādītāji mainīsies.

"Moduls Rīga" galvenie darbības virzieni saistīti ar objektu elektroapgādi un apgaismojumu, ūdensapgādi, kanalizāciju, siltuma apgādi, apkuri, ventilāciju, gaisa kondicionēšanu, vājstrāvām un visu inženiertehnisko sistēmu darbības vadību un kontroli.

Nozīmīgākie objekti pērn bijuši kultūras pils „Ziemeļblāzma” rekonstrukcija, pamatskola „Rīdze”, VID administratīvās ēkas iekšējo elektrotīklu, apgaismojuma un spēka pievadu izbūve, daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekss Gobas un Gaigalas ielā Rīgā, zemās grīdas tramvaju depo izbūve, Rīgas pilsētas pašvaldības skolu virtuves bloku renovācija, Rīgas 1. slimnīca, iekārtu piegāde Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, automātisko ugunsaizsardzības sistēmu uzstādīšana pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs un daudzi citi objekti.

2014. gadā "Moduls Rīga" plāno saglabāt pārdošanas apjomu, kas ir saistīts ne tikai ar celtniecības industrijas attīstību Latvijā, bet arī ar produkcijas aktīvu piedāvāšanu iespējamiem sabiedrības klientiem. Kā arī darbs uz ārējiem tirgiem.