2010

Moduls Rīga jau 9 gadu atbalsta Pasaules kausa izcīņu jāšanas sportā

No 9.-11.jūlijam Rīgā, sporta centrā „Kleisti” notika gada nozīmīgākais un prestižākais jāšanas sporta pasākums Latvijā - Pasaules kausa izcīņa jāšanas sportā, šķēršļu pārvarēšanas disciplīnā (CSI2W-Rīga).

SIA "Moduls Rīga" jau 9 gadu atbalsta Pasaules kausa Centrāleiropas zonas posms jātnieku sportā šķēršļu pārvarēšanā CSI12*W. Atbalstīt šāda ranga sacensības kļuvis jau par tradīciju un kaislīgu aizraušanos, vērojot panākumus, ar kādiem sacensībās piedalās Latvijas pārstāvji.

2010.gada Pasaules kausa posma balvu fonds ir 33 200,00 eiro. Galvenā Grand Prix maršruta uzvarētājs saņems 2400,00 eiro lielu naudas prēmiju, kā arī īpašu, tikai šīm sacensībām pagatavotu zirgu segu un baltu zīda Goda lentu ar zelta krāsas izšuvumiem.

CSI2*W-Rīga sacensību galvenajā Grand Prix maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 160 cm par uzvarētāju kļuva Igaunijas sportists Tīts Kivisilds ar Holandes šķirnes zirgu Torrero. Augstākā vieta Latvijai – Andim Vārnam ar zirgu Grand Libero – 7.vieta. Tā kā Rīgas posma Grand Prix ir kvalifikācijas maršruts Pasaules kausa finālam, pirmo reizi Latvijā sportistiem nācās cīnīties par uzvaru maršrutā ar tik augstiem šķēršļiem.

Fakts, ka neviens dalībnieks maršrutu nepārvarēja bez soda punktiem ir pierādījums Grand Prix augstajai grūtības pakāpei.