2010

Nikolajs Mazurs nomaina Valteru “VEF Rīgas” galvenā trenera amatā

Basketbola kluba „VEF Rīga” dibinātājs Valdis Valters veselības problēmu dēļ ir atkāpies no komandas galvenā trenera amata. Līdz sezonas beigām šos pienākumus pildīs kluba līdzšinējais otrais treneris Nikolajs Mazurs.

Valdis Valters: „Nožēloju, ka nevaru būt kopā ar komandu līdz sezonas beigām un plecu pie pleca cīnīties par izvirzītajiem mērķiem. Es būšu ar puišiem tiklīdz mana veselība to atļaus. Komandas intereses ir pirmajā vietā. Esmu lepns, ka varu uzticēt komandu cilvēkam, par kuru esmu pārliecināts, ka viss kopīgi iesāktais tiks turpināts. Nikolajs varbūt nav tik rūdīts, bet zinu, ka komanda ir drošās rokās. Esmu gandarīts, ka līdzšinējā kopdarbā ir izaudzis jauns speciālists un tagad Vefiņam nav jāmeklē treneris no malas, bet vadību pārņem cilvēks, kurš kopā ar komandu bijis jau no tās pirmās dienas. Par savu nākotni klubā runāšu, kad būšu pilnīgi vesels”.

Šodien preses konferencē kluba valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons, kurš ir arī basketbola kluba ģenerālsponsora - Moduls Rīga pārstāvis informēja, ka V.Valtera veselības stāvoklis neļauj ar pilnu atdevi veikt galvenā trenera funkciju, taču tagad LBL play-off laikā šim darbam ir jāvelta maksimāla uzmanība, jāstrādā ar 100%. Lai saudzētu veselību, bet vienlaikus komanda ar pilnu atdevi turpinātu cīņu par Latvijas zeltu, V.Valters ir atkāpies no kluba galvenā trenera amata.
„VEF Rīga” valde šajā amatā līdz sezonas beigām apstiprinājusi līdzšinējo otro treneri Nikolaju Mazuru, kurš nupat sevi izcili pierādīja, izcīnot mums tik vērtīgo uzvaru pār „Ventspili”. „Mēs ticam Nikolajam Mazuram, uzskatām, ka šī viņam būs izcila iespēja pārbaudīt un pierādīt sevi. Viena kauja jau izcīnīta, bet viss karš vēl priekšā,” uzsvēra M.Martinsons.

Basketbola klubs „VEF Rīga” no sirds pateicas Valdim Valteram par ieguldīto darbu galvenā trenera amatā, viņa līdzšinējais devums ir nenovērtējams.