2010

“VEF Rīga” galvenā trenera amatā Rims Kurtinaitis

Lietuvas basketbola speciālists Rims Kurtinaitis 12. jūlijā Rīgā parakstīja līgumu par stāšanos “VEF Rīgas” galvenā trenera amatā.

Par vienošanos ar Kurtinaiti “VEF Rīga” paziņoja pirms nedēļas, taču līgumu puses oficiāli vēl nebija noslēgušas.

“VEF Rīga” vadība ir gandarīta par līgumu ar Kurtinaiti, kurš savulaik izcīnījis olimpisko zelta un divas olimpiskās bronzas medaļas. Klubā Kurtinaiti novērtē kā izcilu basketbola speciālistu ar nopietnu pieredzi un lielām ambīcijām, kurš vienlaikus arī ļoti labi pārzina Latvijas spēlētājus un basketbolu.

„Līguma noslēgšana ar Kurtinaiti ir liela veiksme, kas īstenojās arī dažu apstākļu sakritību dēļ. Tā kā komandai tagad ir tik spēcīgs treneris, "VEF Rīga" orientēsies uz labāko spēlētāju nolīgšanu sava budžeta ietvaros, lai pretendētu uz augstiem sportiskiem sasniegumiem, nākotnes plānus iezīmēja VEF Rīga prezidents un SIA Moduls Rīga valdes loceklis Māris Martinsons.

Ar Viļņas “Lietuvos rytas” Kurtinaitis kā treneris ir bijis 2009. gada Eiropas kausa ieguvējs. Viņš ir Lietuvas basketbola līgas čempions 2009. un 2010.gadā, Baltijas basketbola līgas čempions 2009.gadā, kā arī Lietuvas kausa ieguvējs 2009. un 2010.gadā. Kurtinaitis ir bijis arī Lietuvas valstsvienības un jaunatnes izlašu otrais treneris.