2020

”Ēnu dienas” Moduls Engineering birojā

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Šodienas norisinās ikgadējās Junior Achievement Latvia (JA Latvia) karjeras izglītības programma “Ēnu dienas”. Šī gada tēma ir nākotnē perspektīvās profesijas, kuras saskaņā ar pašreizējām darba tirgus prognozēm būs pieprasītākas nekā tajās pieejamo speciālistu skaits. Pamatā tās ir profesijas tādās nozarēs kā būvniecība, inženierzinātnes, ražošana, dabas zinātnes, matemātika, informācijas tehnoloģijas un veselības aprūpe. 

Moduls Engineering savām “ēnām” sagatavoja aizraujošu dienu, sākot ar projektēšanas un biroja darbiem līdz pat projekta realizācijai būvlaukumos, ļaujot jauniešiem labāk iepazīt būvniecības procesu.

Ēnu dienu jaunieši iesāka iepazīstoties ar birojā notiekošajiem projektēšanas un plānošanas darbiem, pēc tam devās uz aktuālajiem būvniecības projektiem – Zolitūdes ģimnāzijas jaunā korpusa izbūve, Angļu ģimnāzijas ēku rekonstrukcija un Mežrozīšu ielas sociālo dzīvojamo ēku kompleksa būvniecība. Katra projekta būvniecības vietā Moduls Engineering būvdarbu vadītājs izstāstīja jauniešiem par pašreizējo būvniecības posmu, veiktajiem darbiem, izmantotajām tehnoloģijām un materiāliem.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot jauniešiem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgus prasībām. Uzņēmumiem savukārt tā ir laba iespēja veicināt jauniešu izpratni par konkrētā uzņēmuma darbību un piesaistīt nākamos kolēģus.