2018

Moduls Engineering komanda piedalās “Uzņēmēju sporta spēles 2018”

  • Text Hover
Moduls Engineering komanda piedalās “Uzņēmēju sporta spēles 2018”. 

Šogad lielākajās uzņēmēju sporta spēlēs piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieku no 48 komandām. “Uzņēmēju sporta spēles 2018” norisinājās no 8. līdz 10. jūnijam Usmas ezera atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”. Sporta spēļu dalībnieki sacentās 20 dažādos komandu sporta veidos un 10 individuālajās aktivitātēs. Bija padomāts arī par sacensību jaunākajiem dalībniekiem, kuriem tika organizēts JOMA SPORTS Bērnu kauss.

“Ikgadējās Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajās sporta spēles ir iecienīts uzņēmēju kopā sanākšanas pasākums, kurā ar prieku piedalāmies arī mēs. Šī ir lieliska iespēja kopā pavadīt laiku uzņēmuma darbiniekiem, kā arī neformālā vidē aprunāties un iepazīties ar citiem Latvijā strādājošajiem uzņēmumiem. Šī noteikti ir kļuvusi par Moduls Engineering tradīciju un domāju, ka šīs sporta spēles ir laba motivācija visam kolektīvam kopīgi sportot un gatavoties jau nākošajām 2019. gada sporta spēlēm, atzīmē Jevgēņijs Savčuks,” Moduls Engineering valdes loceklis.

Uzņēmēju sporta spēles ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmējiem un viņu ģimenēm, ko jau 6. gadu organizēja Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.