2018

“Gada Būvdarbu vadītājs 2017” saņem Moduls Engineering


Godalgu “Gada Būvdarbu vadītājs 2017” saņem
Moduls Engineering būvdarbu vadītājs Andris Liniņš.

2018. gada 7. martā notika konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2017” un “Gada būvinženieris Latvijā 2017” uzvarētāju svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Konkursā “Gada būvinženieris Latvijā 2017” godalgas sadalīja nominācijā labākais būvniecības projektu vadītājs, labākais gada projektētājs, labākais jaunais inženieris un labākais būvdarbu vadītājs Latvijā, kurā Moduls Engineering būvdarbu vadītājs Andris Liniņš ieguva godalgoto 3. vietu.

Andris Liniņš ir viens no nozares zinošākajiem un kvalificētākajiem speciālistiem ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi elektromontāžas darbu vadīšanā un jau 17 gadus viņš ir Moduls Engineering komandā. Pēdējos gados A. Liniņš ir piedalījies dādos nozīmīgos projektos kā “VEF Kultūras pils renovācija”, organizējot projektā elektromontāžas darbu kvalitatīvu izpildi. Šobrīd viens no nozīmīgākajiem objektiem, kurā A. Liniņš veic elektromontāžas darbu vadīšanu, ir „Mežaparka lielās estrādes pārbūves 1. kārta.

Konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2017” balvas tika sadalītas 10 nominācijās, katrā no tām piešķirot 3 godalgotas vietas. Konkursam žūrijai vērtēšanai kopumā iesniedza 114 objektus, kas ietvēra plašu ēku tipoloģiju. Salīdzinājumā ar citiem būvniecības nozares konkursiem šajā konkursā pieteikto objektu skaits ir pārsniegts vismaz divas reizes.
Konkurss „Latvijas Būvniecības Gada balva” notiek ceturto reizi. Konkursu organizē biedrība “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar RDĪD, EM, VARAM, Latvijas Darba Devēju konfederāciju, biedrību “Zaļās mājas”, VKPAI, “Live Rīga”.