2017

Moduls Rīga atbalsta kampaņu “Mācies būvniecību”

Šodien, 2017. gada 10. janvārī preses konferencē profesionālās orientācijas kampaņas «Mācies būvniecību!» organizatori un kampaņas atbalstītāji iepazīstināja ar kampaņas aktivitātēm Latvijas skolās.

Kampaņa Latvijas skolās notiks no 2017. gada janvāra līdz maijam, kuras laikā vadošo būvniecības uzņēmumu pārstāvji tiksies ar skolēniem, lai klātienē stāstītu par savu ikdienu, pienākumiem un atbildētu uz jauniešu jautājumiem. Kampaņas laikā skolēni apmeklēs dažādus būvniecības objektus, lai iepazītos ar būvnieku ikdienas darbiem. Savukārt, daudzveidīgus pieredzes stāstījumus skolēni varēs iepazīt arī atraktīvā informatīvā bukletā „Aizraujoša profesija – būvnieks”.  

“Moduls Rīga specializējas elektrotehnisko un inženiertehnisko tīklu projektēšanā, ierīkošanā un apkalpošanā. Līdz ar to vislabāk priekšstatu par mūsu speciālistu darbu var iegūt tieši būvniecības procesa laikā. Piedaloties šajā profesionāli izglītojošajā kampaņā jau konkrētos būvobjektos varēsim jauniešiem uzskatāmi izskaidrot un parādīt mūsu speciālistu veicamos darbus,” skaidro Vitālijs Hrapovs, Moduls Rīga valdes loceklis.

Pēc preses konferences O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas zālē 8. un 9. klases skolēniem notika lekcija, kurā būvnieki stāstīja par būvniecības nozares profesijām un saviem ikdienas pienākumiem. Moduls Rīga ir viens no profesionāli izglītojošās kampaņas "Mācies būvniecību" atbalstītājiem. Šis ir kampaņas norises otrais gads un kampaņas mērķis ir mudināt skolniekus izvēlēties ar būvniecību saistītu profesiju.