2017

„Latvijas Būvniecības gada balva 2016” saņem Moduls Rīga

„Latvijas Būvniecības gada balvu 2016” saņem Moduls Rīga Vājstrāvas sistēmas grupas vadītājs Valērijs Puzovs.

2017. gada 6. martā notika “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” svinīgā ceremonija, kurā tika nosaukti labākie būvniecības nozares speciālisti un veiksmīgākie būvniecības objekti 2016. gadā.

SIA Moduls Rīga Vājstrāvas sistēmas grupas vadītājs Valērijs Puzovs saņēma Latvijas Būvniecības gada balvu nominācijā „Gada inženieris-projektētājs Latvijā 2016”.
Valērijs Puzovs būvniecības nozarē strādā kopš 1995. gada un pašreiz ir viens no pieredzējušākajiem un kvalificētākajiem savas jomas profesionāļiem, kas specializējas vājstrāvas sistēmu projektēšanā.

Savas profesionālās karjeras laikā Valērijs Puzovs ir piedalījies vairākos valsts nozīmes projektos, kā piemēram, Latvijas Banka drošību telpas projektēšana un izbūve, Jūras tāldarbības videonovērošanas sistēmas projektēšana un izbūve, Latvijas Nacionālās bibliotēkas vājstrāvas ierīkošana. Savukārt 2015. un 2016. gadā Valērijs Puzovs vājstrāvas montāžas darbus projektēja, veica un uzraudzīja tirdzniecības centra rekonstrukcijas projektā par airBaltic biroja ēku, kā arī VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” termināla paplašināšanas 5. kārtā gaisa kuģu ziemeļu piestātnes ēkas izbūvē.

15 gadu laikā uzkrātā pieredze ļauj Valērijam Puzovam arī nestandarta situācijās atrast piemērotāko risinājumu. Kolēģi un projektu realizācijā iesaistītie profesionāļi novērtē Valērija profesionālos ieteikumus. Savas zināšanas Valērijs Puzovs arvien pilnveido un paplašina, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm tehnoloģisko risinājumu jomā.