2017

Moduls Rīga atbalsta ikgadējo Pasaules kausa posmu jāšanas sportā

Sporta centrā „Kleisti” no 2017. gada 28. līdz 30. jūlijam notika Pasaules kausa Centrāleiropas zonas posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā Rīga–2017.
 
Sacensības, kam piešķirta CSI2*-W/CSIYH1* kategorija, šogad svin 25 gadu jubileju kopš pirmās norises reizes un Moduls Rīga ir viens no ilggadējiem sacensību atbalstītājiem. Galvenais maršruts – Grand Prix Rīga – dod ieskaites punktus PK izcīņas kopvērtējumā Centrāleiropas zonā, kā arī punktus pasaules jātnieku FEI „Longiness” reitingā un iespēju kvalificēties 2018. gada Pasaules spēlēm, kas notiks ASV. Turnīrā piedalījās jātnieki no Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Sacensību galvenais maršruts – “Grand Prix Rīga” – bija ar 140 līdz 160 cm augstiem šķēršļiem un vienu pārlēkšanu uz laiku. No 25 sportiskajiem pāriem tikai četri pamatdistanci beidza bez soda punktiem.

Kopumā sacensības notika deviņos dažādos maršrutos un pārējos astoņos maršrutos kopā Latvijas sportisti izcīnīja 22 godalgotās vietas: pa piecām pirmajām un sestajām, pa četrām otrajām un trešajām, pa divām ceturtajām un piektajām vietām.

PK posma “Grand Prix” maršrutā uzvarēja igaunis Reins Pills, labākais no Latvijas sportistiem – Kristaps Neretnieks ieguva piekto vietu