2022

“Moduls Engineering” pārstāvji tiekas ar Ventspils tehnikuma studentiem

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
“Moduls Engineering” komanda turpina vizītes mācību iestādēs. Šoreiz uzņēmuma pārstāvji tikās ar Ventspils tehnikuma inženierkomunikāciju tehniķu 2. un 3. kursa studentiem. Stāstot par uzņēmuma realizētajiem projektiem, jaunieši bija patīkami pārsteigti par objektu dažādību.

Lai izrunātu nākotnes sadarbības iespējas, pēc tikšanās ar studentiem “Moduls Engineering” valdes loceklis Kristaps Grīniņš tikās ar Ventspils tehnikuma vadību: Antru Gārbenu, direktores vietnieci praktisko mācību un darba vidē balstītu apmācību darbā, Evitu Roģi, mūžizglītības un karjeras izglītības centra vadītāju un Ritu Zingbergu, karjeras konsultanti.

Neskatoties uz to, ka tehnikumā lielākā daļa jauniešu mācās no Kurzemes reģiona, studenti ir ieinteresēti par prakses iespējām uzņēmumā. Līdz ar to jaunais mācību gads rudenī varēs iesākties ar “Moduls Engineering” uzņēmumu kā prakses vietu jauniešiem no Kurzemes.

Vizītes laikā uzņēmuma pārstāvjus iepazīstināja arī ar mācību procesu tehnikumā, izrādot Ventspils tehnikuma mūsdienīgās mācību telpas, kur jaunieši apgūst inženierkomunikāciju tehniķa, mašīnbūves tehniķa, metālapstrādes meistara un arī citas profesijas.

“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā. 2022. gads ir uzņēmuma 28. darbības gads. Šajā laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.