2020

Moduls Engineering atbalsta pasaules kausa posmu jāšanas sportā

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Sporta centrā „Kleisti” no 4. līdz 6. septembrim norisinājās Pasaules kausa (PK) Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga–2020. Sacensības, kurām piešķirta CSI2*-W/CSIYH1* kategorija, ir svarīgākais gada notikums Latvijas jāšanas sportā, un šogad tās notiek jau 28. gadu.

“Moduls Engineering ir ilggadējs šo sacensību atbalstītājs un sacensības kļūst ar katru gadu arvien vairāk iecienītas arī skatītāju vidū. Esam gandarīti, ka varam atbalstīt šo turnīru un līdz ar to arī līdzdarboties Latvijas jāšanas sporta attīstībā, jo šī turnīra popularitāte veicina arī jauno jātnieku skaita pieaugumu Latvijā,” skaidro Kristaps Grīniņš, Moduls Engineering valdes loceklis.

PK Centrāleiropas zonas Rīgas posma sacensības notika 12 maršrutos un galvenais no tiem bija Grand Prix Rīga 2020. “Grand Prix” maršrutā startēja 31 sportiskais pāris, no kuriem tikai četri pamatdistanci veica bez soda punktiem. Pārlēkšanā, kuru neviens jātnieks neveica bez soda punktiem, uzvaru izcīnīja Rumānijas sportists Andrea Herks ar Trocadero De Jarsey, otro vietu ieguva Latvijas sportiste Laura Penele ar Dundas V.D.M. (Latvija) un trešo vietu izcīnīja Matass Petraitis ar Goldcoast VDL no Lietuvas. Piektajā pozīcijā ierindojās Kristaps Neretnieks ar J’adore Van’t Voortveld un devītajā vietā Sabīne Siliņa ar Fantast.

Moduls Engineering ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2020. gadā uzņēmums atzīmē 25. darbības gadu, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.