2009

VEF Rīga finansiālo stabilitāti VTB līgā stiprinās arī Krievijas uzņēmums

Šonedēļ VEF Rīga parakstīja līgumu ar kompāniju «Группа Moдуль» Maskavā, kura kļūs par VEF Rīga ģenerālsponsoru dalībai Vienotajā VTB līgā. VEF Rīga ir vienīgais Latvijas klubs, kas ticis izvēlēts un iekļuvis starp Austrumeiropas labākajām komandām. Nozīmīga loma šī lēmuma pieņemšanā bija gan VEF leģendārajam vārdam, ko cilvēki Krievijā atceras vēl no PSRS laikiem, gan arī Valda Valtera personībai un atpazīstamībai.

VTB līgas ģenerāldirektors Andrejs Širokovs uzsvēra, ka Krievija ir ieinteresēta līgas attīstībā un izaugsmē, un, domājot par nākotnes mērķi, perspektīvā salīdzina VTB līgu ar Kontinentālo hokeja līgu, kas darbojas ļoti veiksmīgi. Šai līgas attīstības procesā, Krievijas puse redz VEF Rīga ne vien kā līgas dalībniekus, bet kā tās partneri. Tādēļ Maskavas uzņēmuma finansiālais atbalsts ir būtisks solis, lai vēl vairāk stiprinātu uzticību komandai un tās vadībai.

„Kluba vadība ir izdarījusi gandrīz neiespējamo – esošās ekonomiskās situācijas apstākļos VEF Rīga budžets, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir pieaudzis par 20%, basketbolistiem ir nodrošināta stabilitāte finansiālajā ziņā. Mēs ticam, ka VEF Rīga uzturēs pozitīvu spriedzi VTB līgā un būs spēcīgi pretinieki ikvienai līgas komandai,” ir pārliecināts VEF Rīga valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons.

VTB līga ir starptautisks basketbola turnīrs, kas apvieno Austrumeiropas labākos klubus. Līdz ar VEF Rīga tajā spēlēs arī trīs spēcīgākie Krievijas klubi - CSKA, „Unics” un „Himki” -, Lietuvas Kauņas „Žalgiris" un citi.

2009./10.gada sezonā astoņas komandas tiks sadalītas divās grupās, katra vienība trīs spēles aizvadīs izbraukumā, bet trīs mājās. Divas labākās no katras grupas piedalīsies Final Four. Savukārt jau 2010./11.gada sezonā notiks pilnvērtīgs VTB līgas čempionāts.


Par «Группа Moдуль»

1992. gadā dibinātā «Группа Moдуль» veic pilnu darbu kompleksu rūpniecisko būvju, tirdzniecības kompleksu, izklaides centru, administratīvo un dzīvojamo ēku projektēšanā un celtniecībā. «Группа Moдуль» veic arhitektonisko un celtniecības projektēšanu, inženiersistēmu projektēšanu, inženiersistēmu piegādi, montāžu un sākumregulēšanas darbus, jebkādas grūtības pakāpes gaismas tehnikas (iekšējā, ārējā un arhitektoniskā apgaismojuma) projektēšanu, elektrosadales skapju montāžu un gaismas tehnikas produkcijas piegādi.

Septiņpadsmit gadus ilgā darba pieredze, kadru sastāva profesionalitāte, iekšējā kvalitātes kontroles un vadības sistēma, kas atbilst starptautiskā standarta ISO 9001:2000 prasībām, mums ļauj garantēt savlaicīgu lielmēroga projektu izpildi visaugstāko pasaules standartu līmenī.

«Группа Moдуль» ir veikusi darbus tādos objektos, kā Starptautiskās lidostas „Šeremetjevo-2” dzelzceļa termināls, Starptautiskās lidostas „Šeremetjevo-1” C termināls, daudzfunkcionālais komplekss „Mercedes-Benz Plaza”, daudzfunkcionālais komplekss „Neglinnaya Plaza” (Неглинная Plaza), elektroniskā aprīkojuma rūpnīca KRAFTWAY, futbola stadions „Lokomotiv” (Локомотив), kokapstrādes rūpniecībai paredzētā dekoratīvā papīra ražošanas rūpnīca „Schattdecor” (Шаттдекор), kultūras un izklaides centrs „Piramīda” un Starptautiskais zirgu sporta komplekss Kazaņā.