2009

Sportam un veselīgam dzīvesveidam – jā!

Pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma ir uzsākta sporta kompleksa «Arkādija» Rīgā, O. Vācieša ielā rekonstrukcija, ko veic pilnsabiedrība «Reaton SZMA» un kā apakšuzņēmējs piedalās arī SIA „Moduls Rīga”, realizējot ārējā apgaismojuma rekonstrukcijas darbus.

Rekonstrukcijas laikā notiks ieejas mezgla izbūve, centrālās ēkas rekonstrukcija, tostarp ēkas vēsturiskās koka fasādes atjaunošana. Tiks veikta arī stadiona rekonstrukcija un izbūve atbilstoši Eiropas Savienības normatīvajiem standartiem. Atbilstoši vieglatlētikas standartiem paredzēti četri skrejceļi ar sintētisko sporta seguma klājumu, četri barjerskrejceļi, tāllēkšanas un trīssoļlēkšanas sektors, augstlēkšanas un kārtslēkšanas sektors, kā arī šķēpa un diska mešanas sektors. Tiks veikta jaunu tribīņu izbūve 432 skatītājiem ar telpām zem tribīnēm, kurās būs sportistu ģērbtuves, dušas telpas un saimniecības telpas.

Plānots veikt arī objekta apsaimniekošanai nepieciešamo saimniecības ēku un visu ārējo inženiertīklu rekonstrukciju, teritorijas zaļās zonas izveidošanu, seguma atjaunošanu un jauna uzklāšanu.

Darbus objektā plānots pabeigt līdz 2009.gada beigām.