2009

Moduls Rīga atbalsta Ziemasskaņas

Re, kā snieg un smaidot aizmieg bēdas,

No rīta modīsies un izrādīsies prieks... /L.Leen/

Sniegs ir nedaudz aizkavējies, un šķiet katru rītu veram acis ar cerību, ka zeme būs balta. Uzturēt un saglabāt ziemas sajūtu, no rīta mosties ar prieku – tas ir Moduls Rīga vēlējums Latvijas iedzīvotājiem šai klusajā laikā, tādēļ Moduls Rīga atbalstu Linda Leen veidotu unikālu muzikālu projektu, kurā apvienojušies labākie Latvijas un ASV laikmetīgās un akadēmiskās mūzikas pārstāvji.
Jaunais albums "Ziemasskaņas" būs veidots Holivudas Ziemassvētku filmu mūzikas noskaņās. Albumā būs atrodamas jaunas Lindas Leen oriģināldziesmas, Raimonda Paula un citu pasaules klasiķu skaistākās Ziemassvētku melodijas, kas būs ieguvušas jaunu skanējumu Liepājas Simfoniskā orķestra izpildījumā.

Dziesmu jaunās interpretācijas radušās īpašas starptautiskas sadarbības rezultātā. Dziesmu jauno skanējumu veidotāji ir komponiste un aranžētāja Lolita Ritmane no ASV, kas ieguvusi "Emmy" balvu par mūziku animācijas filmai "Batman Beyond", Marks Matsons no ASV un pati Linda Leen.
Ar savu jauno albumu dziedātāja vēlas paust klausītājiem savas ziemas sajūtas no bērnības ar "Circenīša Ziemassvētkiem", "Ziemeļblāzmas romanci", "Laba slava sniedziņam", līdz šodienai ar pašas sacerētām dziesmām par ziemu dabā un cilvēka sirdī, kas alkst pavasara.