2009

Moduls Rīga kļūst par VEF Rīga stratēģisko partneri

2009.gada 24.septembrī, pirmssezonas preses konferencē basketbola klubs „VEF Rīga” informēja par jaunajiem sponsoriem, komandas mērķiem un uzdevumiem, īpaši akcentējot līdzdalību jaunizveidotajā VTB Vienotajā līgā.

„VEF” izvirzījis mērķi cīnīties par Latvijas čempiona titulu, iekļūt Baltijas Elites divīzijas Final Four, Eiropas kausa kvalifikācijā – iekļūt Eiropas kausā, bet, spēlējot Eiropas Izaicinājuma kausā – labāko komandu sešpadsmitniekā. Savukārt VTB līgā uzdevums ir gūt pieredzi pret Eirolīgas līmeņa komandām, cīnoties par uzvaru katrā spēlē, lai sekmīgi sagatavotos 2010./11.gada VTB regulārajam čempionātam.

Kluba valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons: „Turpinot nopietnu darbu pie izstrādātā ilgtermiņa attīstības plāna „VEF Rīga” stratēģiskais sadarbības partneris uzņēmums SIA “Moduls Rīga” šosezon nodrošinās trešdaļu kluba budžeta finansējumu un līdzdalību stratēģiski svarīgu lēmumu pieņemšanā. Mēs – “Moduls Rīga” un “VEF Rīga” – esam sporta patrioti. Mūsu izvirzītais mērķis – atgūt VEF leģendāro vārdu Eiropas basketbolā. „VEF Rīga” ir milzīgs potenciāls – spēcīgi treneri, labi spēlētāji un dalība perspektīvās līgās. Kluba attīstībai svarīgas ir investīcijas, tādēļ šodien ar gandarījumu varu arī teikt, ka, neskatoties uz ekonomisko krīzi, „VEF” potenciālu uzņēmēji ir novērtējuši – sponsoru pulks ir pat ievērojami papildinājies – par kluba atbalstītājiem kļuvuši SIA „Evopipes” un „SMScredit.lv”. Tuvāko mēnešu laikā paziņosim vēl par vairākiem jauniem sadarbības partneriem, ar ko patlaban sarunas ir noslēguma fāzē.”

Kluba galvenais treneris Valdis Valters uzsver, ka „šis sezonas konceptuālais uzdevums ir atjaunot Vefiņa astoņdesmito gadu stilu – spēlēt ātru, spēcīgu, skatāmu un līdzjutējiem interesantu basketbolu un, protams, izcīnīt maksimāli daudz uzvaras. Atbilstoši tam arī komplektēta komanda. Svarīgi arī, ka gan šosezon, gan arī visas turpmākās klubā tiks iesaistīti vismaz divi jaunie talantīgie Latvijas basketbolisti.”

VTB Vienotās līgas ģenerāldirektors Andrejs Širokovs: „Esam uzsākuši sadarbību ar Rīgas „VEF”, parakstījuši visus nepieciešamos līgumus un ceram to sekmīgi turpināt ilgtermiņā, kļūstot par nopietniem basketbola attīstības partneriem. Šodien esam pārliecinājušies, ka lēmums šajā līgā no Latvijas klubiem piedalīties tieši „VEF”, ir bijis pareizs.”

2009./10.gada sezonā „VEF” ir vienīgais Rīgas klubs, kas Latviju pārstāvēs Eiropā, spēlējot gan Eiropas kausā, gan Baltijas Basketbola līgas Elites grupā, kā arī jaunizveidotajā Austrumeiropas labāko klubu VTB Vienotajā līgā, kur „VEF” ir ne tikai vienīgais Rīgas, bet visas Latvijas pārstāvis.