2009

Moduls Rīga šogad aprit 15 gadi! II

Sandra Krastiņa. „Rīgas leģenda”.
Moduls Rīga šī gada beigās atzīmēs savu 15.dzimšanas dienu. To gaidot, esam nolēmuši izveidot miniatūru mākslas darbu kolekciju, kas būs veltīta Moduls Rīga izcilākajiem sasniegumiem.

Labākie Latvijas mākslinieki pēc mūsu pasūtījuma izstrādās septiņas oriģinālas grafikas. Katra no tām atgādinās par kādu uzvaru iepriekšējos gados, ar ko lepojamies, un simboliski izteiks mūsu darba raksturu: līdzīgi kā mākslas darba jēga nav jāmeklē virspusē, bet dziļāk aiz tās, arī Moduls Rīga veikumu neredz paviršs skatiens, bet novērtē profesionāļi.

Katru mēnesi atcerēsimies kādu savu objektu, to atainojot mākslas darbā. Šomēnes - atskats sešus gadus atpakaļ! Savu skatījumu par Rīgas Rātsnama ēku pauž māksliniece Sandra Krastiņa.
Tūristi domājot, ka Rīgas Rātsnams celts pirms 6 gadsimtiem... Patiesībā – tikai pirms 6 gadiem! Mēs labi atceramies 2003.gadu, kad par to saņēmām galveno balvu konkursā „Gada labākā būve” nominācijā „Elektromontāžas darbi”.

Uzņēmums SIA "Moduls Rīga" objektā veica inženiertehnisko sistēmu montāžas darbus. SIA "Moduls Rīga" veica montāžu visam inženiertehnisko darbu kompleksam: ventilācijai, ūdens apgādei un kanalizācijai, apkurei un dūmu novadīšanai, gaisa kondicionēšanai un gaisa aizkaru izveidei galvenajās ieejas durvīs, automātiskajai ugunsdzēsības sistēmai, iekšējo un fasādes apgaismojumu, drošības sistēmām un telefonizācijai, zibensaizsardzībai un ēkas zemēšanas sistēmām.
Objekta kopējā platība: 11 780 m2. Nodots ekspluatācijā: 2003. gadā.