2009

Pēc renovācijas atklāts vietu skaita ziņā lielākais pašvaldības bērnudārzs „Blāzmiņa”

Lai mazinātu bērnudārzu rindas, Rīgas Dome jau 2009.gada pavasarī uzsāka pašvaldības bērnudārza „Blāzmiņa” renovāciju. Tās ietvaros mainīts jumta seguma, veikta logu un durvju nomaiņa, fasādes siltināšanas un apdares darbi, kā arī iekštelpu kapitālais remonts. Nomainīti arī visi inženiertīkli, modernizēts siltummezgls, uzstādītas tehnoloģiskās iekārtas un jaunas mēbeles. Būvdarbus pēc Īpašuma departamenta pasūtījuma veica SIA „AZ-Inter” un SIA „Moduls Rīga”.

„Moduls Rīga“ bērnudārzā uzstādījuši modernu ugunsdrošības signalizāciju, ko papildina ar balsi vadāma apziņošanas sistēma, kas darbojas trīs valodās - latviešu, krievu un angļu – un trauksmes gadījumā ļauj operatīvi informēt ikvienu, kas atrodas ēkā. Bērnudārza ikdienas saziņu atvieglos arī jauns datoru un telekomunikācijas tīkls.

Izglītības iestādē paredzētas rotaļu un guļamtelpas 252 pirmsskolas vecuma bērniem, pagaidām uz vietām bērnudārzā reģistrēti 187 bērni, vēl pieejamas arī vakances uz darbavietām jaunajā pirmsskolas izglītības iestādē.

"Moduls Rīga" jau iepriekš piedalījies vairāku nozīmīgu izglītības iestāžu rekonstrukcijā un pilnveidošanā. Rūpējoties par bērniem drošu vidi, Rīgas bērnudārzos 2009. gada nogalē ierīkota jauna ugunsdrošības signalizācija. Trīs mēnešu laikā Eiropas Savienības prasībām atbilstoša signalizācija, ierīkota 35 bērnudārzos. Ugunsdrošības signalizācijas sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu veica SIA "Moduls Rīga". Uzstādītās signalizācijas iekārtas atbilst EN-54 un LBN 201-07 "Būvju ugunsdrošība" prasībām. Savukārt šī gada 1.septembrī ekspluatācijā tika nodots jaunākais projekts - Rīgas 2.vidusskolas ēka, kuru kopīgi rekonstruēja pilnsabiedrība "Velve, Moduls Rīga". Skolas atjaunošanas darbi tika uzsākti 2007. gada decembrī un pēc rekonstrukcijas skola, apvienojot vēsturisko plānojumu un jaunākos tehniskos risinājumus, kļuvusi par vienu no modernākajām skolām visā Eiropā.