2009

“Moduls Rīga” saglabā stabilu apgrozījumu

Par spīti būvniecības apsīkumam valstī, būvniecības uzņēmuma 'Moduls Rīga' apgrozījums 2008.gadā sasniedzis 24,58 miljonus latu, kas ļauj uzņēmumam nostiprināt stabilu pozīciju Latvijas būvniecības tirgū.

2008.gadā "Moduls Rīga" izdevies strādāt ar 1,23 miljonu latu peļņu, noturoties iepriekšējo gadu līmenī. Salīdzinot 2007.gadā uzņēmuma peļņa bija 1,25 miljoni latu.

"Gan iepriekšējais, gan šis gads ir sarežģīts laiks Latvijas būvniecībai, bet tas liek strādāt vēl centīgāk un meklēt jaunus risinājumus. Vērojot situāciju pirms pāris gadiem, jau varēja paredzēt, ka būvniecības apjomi kritīsies, tādēļ laikus meklējām jaunus projektus, jaunus tirgus un iespējas izvērst darbību. Šogad aprit 15 gadi, kopš uzņēmums "Moduls Rīga" darbojas Latvijas tirgū, tādēļ vairāk nekā citus gadus atskatāmies un vērtējam paveikto. Varu teikt, ka kvalitāte, atvērtība un gatavība sadarboties ir tas, kas ļāvis mums gan ieņemt stabilu vietu tirgū, gan praktiski saglabāt līdzšinējo apgrozījumu un nodrošināt peļņu arī krīzes laikā," skaidro Māris Martinsons, "Moduls Rīga" valdes loceklis.

2008.gadā tika pabeigti un nodoti ekspluatācijā vairāki nozīmīgi projekti, kuros līdzdarbojies mūsu uzņēmums. "Moduls Rīga" projektu skaitā ir Rīgas mākslas telpa, Kultūru vidusskola, Panorama Plaza, modernākais polimēra cauruļu ražošanas komplekss Eiropā – Evopipes, starptautiskās lidostas "Rīga" pilnveidošana, "Rietumu Banka" IT servisa telpu izbūve u.c.

Arī 2009.gadā uzņēmums turpina veiksmīgu darbību. Ekspluatācijā tika nodots jaunākais projekts - Rīgas 2.vidusskolas ēka, kuru kopīgi rekonstruēja pilnsabiedrība "Velve, Moduls Rīga". Skolas atjaunošanas darbi tika uzsākti 2007. gada decembrī un pēc rekonstrukcijas skola, apvienojot vēsturisko plānojumu un jaunākos tehniskos risinājumus, kļuvusi par vienu no modernākajām skolām visā Baltijā. Tāpat ir pabeigts pašvaldības dzīvojamo ēku komplekss Pļavniekos un „Latvijas gāzes” administrācijas ēka.