2008

Moduls Rīga „Rīgas skaistākie iestāžu apstādījumi un privātie dārzi” iegūst 2.vietu

2008.gada 19.septembrī Rātsnamā tika apbalvoti Rīgas skaistāko privāto dārzu un sabiedrisko apstādījumu īpašnieki, tai skaitā arī SIA „Moduls Rīga”, kas šajā konkursā ieguva otro vietu sabiedrisko iestāžu apstādījumu kategorijā.

Pirmo vietu ieguva apstādījumi biroju un daudzdzīvokļu ēku kompleksā Kr.Valdemāra ielā 33 un izdevniecības nama „Santa” apstādījumi Stabu ielā 34.

SIA „Moduls Rīga” dārzs Āgenskalna ielā 33 saņēma uzslavu par sakoptas vides radīšanu un uzturēšanu. Īpaši tika atzīmēta pievērstā uzmanība detaļām mūsu dārza plānošanā, kā arī tika uzlavēts pareizi veiktais tūju stādījums, ko nenākas bieži novērot Latvijas dārzos.

Apstādījumi pie restorāna „Erebuni”, pie Latgales priekšpilsētas izpilddirekcijas un pie Latvijas Krājbankas ēkas Skanstes ielā 29 arī ieguva otro vietu šajā kategorijā. Trešo vietu ieguva apstādījumi pie atpūtas centra LIDO Krasta ielā un pie Valsts zāļu aģentūras ēkas Jersikas ielā.
Šogad Rīgas domes rīkotajam konkursam „Rīgas skaistākie iestāžu apstādījumi un privātie dārzi” ir pieteikti vairāk nekā 80 dārzi. Konkursam pieteiktos dārzus vērtēja kompetenta žūrija, kuras priekšsēdētājs ir Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ārgalis.