2008

Moduls Rīga turpinās atbalstīt basketbola klubu „VEF Rīga”

SIA „Moduls Rīga” arī 2007./2008.gada sezonas otrajā pusē turpinās atbalstīt basketbola klubu „VEF Rīga”, saglabājot savu ģenerālsponsora statusu.

Jaunā gada pirmajā mēnesī "VEF Rīga" ir spēlējis ar mainīgiem panākumiem gan viesos, gan pašu mājās, tiekoties ar tādām komandām kā „Liepājas Lauvas”, „ASK Rīga”, „Alytus”, „Barons/LMT”, „Valmiera”, „ Suduva/Arvi” un citām. Ir piedzīvoti daži zaudējumi, kā, piemēram, 1.februārī, BK "VEF Rīga" ar 106:87 piekāpās Latvijas vicečempioniem "Barons/ LMT" basketbolistiem Latvijas Basketbola līgas (LBL) I divīzijas spēlē. Bet ir arī gūtas pārliecinošas uzvaras. Tā, Baltijas Izaicinājuma kausa turnīrā 'VEF Rīga' 14.janvārī Rīgā ar 76:59 pārliecinoši pieveica 'Liepājas Lauvas' un 29.janvārī guva uzvaru pār "Alytus" basketbolistiem ar 93:81.

5.februārī, 'VEF Rīga' basketbolisti Baltijas Izaicinājuma kausa turnīra spēlē savā laukumā ar 84:73 uzvarēja Kauņas 'Aiščiai/Atletas', un divas spēles pirms pamatturnīra beigām, nodrošināja sev vietu četru labāko komandu finālturnīrā. Baltijas Basketbola līgas (BBL) Izaicinājuma kausa finālturnīrs notiks šā gada 29.februārī un 1.martā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā. Uzvarētājs izcīnīs tiesības nākamgad spēlēt BBL Elites divīzijā.

Vēlam tikai spožākās uzvaras „VEF Rīga” komandai visas sezonas garumā!