2008

Moduls Rīga un saistīto uzņēmumu Sporta spēles

No šī gada 4.jūlija līdz 6.jūlijam notiks jau otrās SIA „Moduls Rīga” un saistīto uzņēmumu sporta spēles. Spēles tiek rīkotas ar mērķi popularizēt fizisko kultūru un sportu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, saliedēt darba kolektīvu, veicināt labāku komunikāciju starp darbiniekiem un saistītajiem uzņēmumiem, kā arī stiprināt darbinieku motivāciju un veidot piederību vienai organizācijai. Sporta spēles ir kļuvušas par darbinieku iemīļotu tradīciju. Šogad sportiskā garā atpūtīsies un dažādās disciplīnās savā starpā spēkiem mērosies komandas no SIA „Moduls Rīga”, SIA „Velve”, SIA „Volts 1”, SIA „Moduls Komerckonsultāciju Aģentūra”, SIA „Moduls Drošības Tehnoloģijas”, SIA „Modulex Invest Jelgava” un SIA „Moduls Interjers”.

Šogad sporta spēles notiks pie jūras, tāpēc tām tika izvēlēts jūrnieku - pirātu vadmotīvs. Uzņēmumu komandas sacentīsies gan pirātu volejbolā, gan Neptūna futbolā un jūras strītbolā, kā arī dosies aizraujošās dārgumu medībās.

Individuāli katrs varēs mēroties spēkiem citos pirātu jūrnieku uzdevumos, kā, piemēram, noskaidrot, kurš ir labākais pirātu kuģa koks, veiklākais šāvējs ar kaķeni vai azartiskākais zolītes spēlmanis.
Sacensību noslēgumā tiks noskaidrota sportiskākā un aktīvākā komanda Moduls saimē, kas tiks apbalvota ar īpašu titulu atbilstoši spēļu tematikai!