2008

Rietumu bankai – modernas un drošas IT telpas

SIA „Moduls Rīga” veica Rietumu bankas biroju ēkas informācijas tehnoloģiju centra serveru un komutācijas telpu izbūvi, montāžu un aprīkošanu ar nepieciešamajām inženiertehniskajām iekārtām. Objekts atrodas „Rietumu Capital Centre” Rīgā, Vesetas ielā 7.

SIA „Moduls Rīga” Latvijā jau vairāk kā piecus gadus sekmīgi nodarbojas ar specializēto IT telpu veidošanu, pielietojot firmas „Lampertz” risinājumus. Jau realizēti vairāki šādi projekti (pilnībā atbilstot EN1047-2 prasībām): DnB Nord Bankā, Latvijas Bankā, Rīgas domes Informāciju tehnoloģiju centrā, LR Iekšlietu ministrijā, Rietumu Bankā, Baltic International Bank.

Ir vērts pieminēt, ka Rietumu Bankas IT departaments ir izstrādājis un šobrīd secīgi realizē pašu kompleksāko un aizsargātāko banku IT struktūru Latvijā. Šodien, parādoties tirgū tādiem jauniem un agresīviem ražotājiem kā firma „Remtech”, mēs spējam ievērojami pilnīgāk apmierināt uzņēmumu ar dažādiem budžetiem vajadzības. Tādējādi ne tikai lielās komercstruktūras var atļauties parūpēties par savu IT sistēmu drošību, nu tas ir iespējams arī valsts iestādēm, izstrādājot ilgtermiņa programmas, daudzas no kurām saistītas ar informācijas uzkrāšanu (dažkārt pat gadiem ilgu), apstrādi un uzglabāšanu.

Pēc izveidoto IT telpu (atbilstoši EN 1047-2 prasībām, t.i. ar pilnu aizsardzību pret visiem riskiem) skaitliskajiem rādītājiem mēs ievērojami apsteidzam savus kaimiņus Lietuvā un Igaunijā, kaut arī piekāpjamies attīstīto Eiropas valstu priekšā.