2012

Moduls Rīga atbalsta „KAP Jumping Horse Show”

Sporta centrā Kleisti no 28. jūnija līdz 1. jūlijam norisinājās Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas posma sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā KAP Jumping Horse Show – CSI03*-W/CSIYH1* Rīga-2012. Sacīkstēs startēja sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Baltkrievijas, Īrijas, Somijas un Latvijas.

SIA „Moduls Rīga” jau vienpadsmito gadu veiksmīgi sadarbojas ar Latvijas Jātnieku federāciju un arī šogad atbalstīja starptautiskās sacensības šķēršļu pārvarēšanā „KAP Jumping Horse Show”.

Galvenajā sacensību maršrutā ar 160 cm augstiem šķēršļiem, kas dod punktus Pasaules kausa un prestižā Rolex konkūristu reitinga ieskaitē, uzvarēja Polijas sportists Piotrs Morštins ar zirgu Osadkowski van Halen, bet Latvijas pārstāvis Kristaps Neretnieks ar Conte Bellini izcīnīja godalgoto sesto vietu.

5_340x159.jpgŠī maršruta balvu fonds bija 30 000 eiro (21 084 lati) un Neretnieks saņēma 1350 eiro (950 latus).

Nākamais labākais Latvijas sportists šajā distancē bija Guntars Siliņš ar Lord Picasso, kuri palika 24.pozīcijā.

Kā ziņots, sacensībām šogad pirmo reizi bija piešķirts trīs zvaigžņu statuss, kas veicināja spēcīgāku konkurenci un augstāku sacensību organizatorisko līmeni.

6_340x226.jpgSkatītāju atzinību un skaļus aplausus izpelnījās arī citi priekšnesumi: Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta kluba jātnieču figurālās maiņas demonstrējumi, sporta kluba Princis mazo jātnieku uzvedumi ar ponijiem, Kristīnas Rozītes iejādes demonstrējums ar Brodoru, kā arī pajūgu braucēju improvizētās sacensības, kur par braucēju palīgiem startēja Latvijas labākie konkūristi.