2012

“VEF Rīga” basketbolisti izcīna Baltijas Basketbola līgas bronzas medaļas

Basketbola kluba “VEF Rīga” komanda, kuru stratēģiski atbalsta SIA „Moduls Riga”, 29. aprīlī Šauļos ar 92:75 pārliecinoši pārspēja “Šiauliai” vienību un izcīnīja Baltijas Basketbola līgas (BBL) bronzas medaļas.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 24 gūtiem punktiem bija Anatans Kavaļausks, bet komandas kapteinis Kristaps Janičenoks pretinieku grozā sameta 16 punktus. “Šiauliai” komandā 20 punktus guva Darjuss Gvezdausks, bet Latvijas basketbolista Raita Grafa rēķinā, kurš spēlē Šauļos, bija deviņi punkti un trīs atlēkušās bumbas zem groziem.

Spēles sākumā veiksmīgāki bija mājinieki, iegūstot nelielu pārsvaru. Cīņas 15. minūtē “Šiauliai” atradās vadībā ar 38:31, taču otrās ceturtdaļas pēdējo četru minūšu laikā “VEF Rīga” veica izrāvienu 15:0 un atpūtā ejot bija priekšā ar desmit punktiem – 50:40. Arī pēc atpūtas rīdzinieki kontrolēja cīņas gaitu, pārsvaru palielinot līdz vairāk kā 20 punktiem, beigās laukumā laižot arī tuvākos rezervistus un svinot pārliecinošu uzvaru ar 17 punktu pārsvaru.

Pērn “VEF Rīga” BBL čempionātā izcīnīja otro vietu.