2009

Moduls Rīga turpina sadarbību ar Latvijas modernās pieccīņas federāciju

Jeļena Rubļevska photo by Ilmars Znotins.
Latvijā pieccīņa ir ar senu vēsturi, 2012. gadā Latvijas modernā pieccīņa atzīmēs 100 gadus. Vairākus gadus ar Moduls Rīga finansiālo atbalstu Latvijas modernā pieccīņa sportistiem tiek nodrošināta augsta treniņu procesu kvalitāte un dalība starptautiskos turnīros.

Tā šā gada 11. – 13.septembrī u z Pasaules kausa finālsacensībām, kas notika Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro, devās Latvijas modernā pieccīņniece Jeļena Rubļevska un izcīnīja augsto piekto vietu.

Pasaules čempionāta modernajā pieccīņā finālā, kas notika Anglijas galvaspilsētā Londonā, šā gada 12. - 18. augustā, iekļuva Jeļena Rubļevska un Sandris Šika.
Deniss Čerkovskis photo by Ilmars Znotins.
Uz Eiropas čempionātu modernajā pieccīņā, kas 2009.gada jūnija beigās norisinājās Vācijas pilsētā Leipcigā, devās Latvijas komanda: Jeļena Rubļevska, Deniss Čerkovskis, Sandris Šika, Mihails Jefremenko un Staņislavs Judkins. Jeļena Rubļevska kopvērtējumā izcīnīja 13.vietu, bet Sandris Šika vīriešu konkurencē ierindojās 19.vietā. Otrais Latvijas pieccīņnieks Mihails Jefremenko finālsacensībās ierindojās priekšpēdējā 35.vietā, bet komandas līderis Deniss Čerkovskis un Staņislavs Judkins finālā neiekļuva.

Daudz veiksmīgāks starts šogad Denisam Čerkovskim padevās vienā no pasaules kausa posmiem. Pasaules kausa ceturtais posms modernajā pieccīņā Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā noslēdzies ar latviešu sportista Denisa Čerkovska uzvaru.

Viens no nozīmīgākajiem notikumiem, ko 2007. gadā atbalstīja Moduls Rīga, bija Eiropas čempionāta pirmās kvalifikācijas atlases sacensības uz Olimpiskajām spēlēm Pekinā, kas notika Rīgā. Starptautiskajā modernās pieccīņas kongresā (UIPM) Keiptaunā, organizētais Eiropas čempionāts Rīgā tika atzīts par vislabāk organizēto sporta pasākumu 2007.gadā.