2009

Moduls Rīga šogad aprit 15 gadi! I

Moduls Rīga šī gada beigās atzīmēs savu 15.dzimšanas dienu. To gaidot, esam nolēmuši izveidot miniatūru mākslas darbu kolekciju, kas būs veltīta Moduls Rīga izcilākajiem sasniegumiem.

Labākie Latvijas mākslinieki pēc mūsu pasūtījuma izstrādās septiņas oriģinālas grafikas. Katra no tām atgādinās par kādu uzvaru iepriekšējos gados, ar ko lepojamies, un simboliski izteiks mūsu darba raksturu: līdzīgi kā mākslas darba jēga nav jāmeklē virspusē, bet dziļāk aiz tās, arī Moduls Rīga veikumu neredz paviršs skatiens, bet novērtē profesionāļi.

Katru mēnesi atcerēsimies kādu savu objektu, to atainojot mākslas darbā. Sāksim ar atskatu septiņus gadus ilgā pagātnē un ar katru mēnesi virzīsimies tuvāk patreizējam – jubilejas gadam.
Kā pirmais savu redzējumu par sporta un atpūtas centru Bowlero pauž mākslinieks Kaspars Zariņš.
Gadi ripo kā boulinga bumbas!

Šķiet, ka tas bija tik nesen, kad pirmoreiz iedegās sporta un atpūtas centra Bowlero izgaismojums... Bet pagājuši jau 7 gadi!

2002.gadā mēs uzvarējām konkursā „Gada labākā būve” nominācijā „Elektromontāžas darbi”.
SIA „Moduls Rīga” šajā objektā veica aprīkojuma piegādi, visu elektroapgādes sistēmu montāžu un palaišanu, tāpat arī iekšējā apgaismojuma ierīkošanu un ēkas fasādes izgaismošanu.