2021

Moduls Engineering 2020. gadā pieaug rentabilitātes rādītāji

  • Text Hover
SIA “Moduls Engineering” pagājušajā gadā ievērojami palielināja uzņēmuma rentabilitātes rādītājus, sasniedzot 19,53%, salīdzinājumā ar 2019. gada 9,41%. Arī peļņas rādītāji ievērojami pieauguši, sasniedzot 536 730 EUR, kaut arī apgrozījums krities par 24% (2020. gadā – 13 280 567 EUR). Apgrozījuma samazinājums skaidrojams ar 2020. gada martā ieviesto ārkārtas situāciju valstī un pieņemtajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai.
Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu projektēšana, būvniecība un pēcgarantijas serviss. Specializētie pakalpojumi un profesionāla komanda ļauj uzņēmumam realizēt apjomīgus un augstas sarežģītības projektus, nodrošinot būvniecības objektos kompleksu iekšējo inženierkomunikāciju izbūvi. Būvniecības projektos saskaņā ar katra objekta specifikāciju uzņēmums veic elektroapgādes un apgaismojuma, ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumapgādes, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, vājstrāvu un visu inženiertehnisko sistēmu izbūvi, darbības kontroli un vadību.
2020. gadā SIA “Moduls Engineering” veica elektrotehnisko un inženiertehnisko tīklu izbūvi vairākos nozīmīgos objektos. Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas jaunajā korpusā veikta iekšējās apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, ūdensapgādes un kanalizācijas izbūve, kā arī iekšējās un ārējās elektroapgādes un vājstrāvas tīklu izbūve. Pabeigti SIA “Rīgas 1. slimnīca” 17. korpusa telpu atjaunošanas darbi un operāciju bloka izveide; Rīgas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu ēkās veikta iekšējo siltumapgādes sistēmu pārbūve un automatizācija; veikti arī Mežaparka Lielās estrādes B posma B2 kārtas darbi, kas ietvēra estrādes ēkas iekšējo inženiertīklu un sistēmu izbūvi, ēkas apsardzes inženiertīklu un ārējo inženiertīklu un sistēmu izbūvi.
 
“Uzskatu, ka 2020. gada finanšu rādītāji uzskatāmi pierāda, ka mēs kā stabils uzņēmums varam veiksmīgi strādāt arī negaidītas krīzes apstākļos, ko izraisīja Covid-19 izplatība pasaulē. Arī pašreiz nav iespējams precīzi modelēt, kā situācija mainīsies turpmāk, bet jau tagad ievērojamie cenu kāpumi ļoti būtiski skar arī būvniecības nozares attīstību. Situācija ir saspringta ne tikai Latvijā, bet arī citos tirgos. Līdz ar to arvien vairāk stiprināsim savas komandas specializāciju un profesionalitāti, lai turpinātu palielināt mūsu konkurētspēju inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu jomā,” skaidro Kristaps Grīniņš, SIA “Moduls Engineering” valdes loceklis.
SIA “Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā, un 2021. gads ir uzņēmuma 27. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.