2021

Valdis Siksnis kļuvis par Velve un Moduls Engineering līdzīpašnieku

  • Text Hover
Par holdingkompānijas MN Holding, kurā ietilpst būvniecības nozares uzņēmumi Velve un Moduls Engineering, līdzīpašnieku, iegādājoties 10% uzņēmuma akciju, kļuvis Valdis Siksnis, kurš līdz šim pamatā strādājis finanšu nozarē (Nordea, INDEXO, Callidus Capital).
Valdis Siksnis jau sniedz atbalstu holdinga vadības komandai korporatīvās pārvaldes un risku vadības pilnveidē, kā arī biznesa attīstības un uzņēmumu ilgtspējas izaicinājumu risināšanā.
“Lai arī būvniecības nozare šobrīd Latvijā saskaras ar vairākiem izaicinājumiem, turpinot iesāktās pārmaiņas gan Velve, gan Moduls Engineering zīmoli arī turpmāk garantēs ne tikai izcilu paveiktā darba kvalitāti un sasniegto rezultātu, bet būs arī labi pārvaldīti, prognozējami un uzticami sadarbības partneri,” uzsver V. Siksnis.
MN Holding pārstāvis Iļja Ņikuļins skaidro: “Mums ar Valdi ir vienots redzējums par uzņēmumu vadību un ilgtspējīgu attīstību. Ņemot vērā viņa plašo pieredzi un vadītāja īpašības, esmu pārliecināts, ka virzība uz kopējo mērķu sasniegšanu būs strauja.”
 
Par MN Holding
MN Holding ir grupas uzņēmumu kapitāldaļu turētājs, kas apvieno būvfirmu Velve un elektrotehnisko tīklu un inženierkomunikāciju uzņēmumu Moduls Engineering, nodrošinot šo uzņēmumu centralizētu administratīvo, IT, darba drošības un mārketinga vadību. Holdinga kopējais apgrozījums 2021. gada pirmajos deviņos mēnešos sasniedzis nepilnu 61 miljonu eiro. Uzņēmumi īsteno tādus apjomīgus projektus kā Latvijā līdz šim visaugstākā BREEM sertifikāta klases EXCELENT pirmo biroja ēku kompleksu VERDE, Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas A2 korpusa būvniecību, bioloģiski degradējamo atkritumu pārstrādes kompleksa izbūvi Getliņos, kā arī citus sabiedriski nozīmīgus projektus.