2021

Moduls Engineering apsveic “Latvijas Būvniecības gada balva 2020” laureātus

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
“Latvijas Būvniecības gada balva 2020” ir viens no būvniecības nozares konkursiem, kas ļauj izvērtēt būvobjektus vairākās nominācijās. Kopumā konkursa 10 nominācijās izvērtēja 140 būvobjektus.

“Esam gandarīti, ka Moduls Engineering komanda ir piedalījusies vairākos “Latvijas Būvniecības gada balva 2020” godalgotajos projektos. Šī visi projekti bija apjomīgi un katrs ar savu specifiku – Grand Prix saņēma Mežaparka lielās estrādes pārbūves projekts. Šis kopumā ir unikāls projekts, jo šādas būve Latvijā mums ir tikai viena. Mūsu komanda šajā projektā veica kompleksus inženierkomunikāciju tīklu izbūves darbus - ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi, apkures, dzesēšanas un ventilācijas tīklu montāžas darbus, elektroapgādes un apgaismojuma ierīkošanu, zibens aizsardzības, automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu montāžas darbus, elektronisko sakaru, videonovērošanas, centrālās izziņošanas sistēmas izbūvi. Nominācija “Jauna sabiedriskā ēka” 1. vietu ieguva ORIGO paplašināšanas projekts, kurā Moduls Engineering veica apsardzes signalizācijas, piekļuves kontroles, videonovērošanas un telekomunikāciju sistēmu izbūvi, kā arī apkures iekšējo tīklu montāžas darbus. Šajā projektā būtiskākais bija ievērot sabiedriskai ēkai domātos risinājumus. Savukārt nominācijā “Pārbūve” godalgoto 2. vietu ieguva Rīgas 1. slimnīcas Rehabilitācijas klīnikas pārbūves projekts, kura ietvaros Moduls Engineering speciālisti veica ēku inženiertehnisko sistēmu izbūves darbus, nodrošinot Rīgas 1. slimnīcas 14A vēsturiskajā korpusā mūsdienīgu un medicīnas iestādes prasībām atbilstošu vidi. Mūsdienīgo un kvalitatīvo medicīnas pakalpojumu nodrošināšanai, slimnīcas telpās tiks izbūvēta medicīnas personāla izsaukumu sistēma un datoru-telefonu tīkls, kā arī izbūvēta ugunsgrēka atklāšanas un izziņošanas sistēma, un centrālā balss izziņošanas sistēma trauksmes gadījumiem. Tika veikta arī mūsdienīga apsardzes un piekļuves kontroles sistēmas, kā arī videonovērošanas sistēmas izbūve. Sirsnīgi sveicam visus Latvijas Būvniecības gada balvas laureātus un projektu realizācijā iesaistītos speciālistus,” skaidro Kristaps Grīniņš, Moduls Engineering valdes loceklis.

Moduls Engineering ir pieredzējis inženierkomunikāciju uzņēmums, kas veic projektēšanu, izbūvi un servisa apkalpošanu elektroapgādes un vājstrāvas tīkliem; siltumapgādes, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmām; ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, kā arī veic ēku būvniecības darbus.

“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2021. gads ir uzņēmuma 27. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.