2021

Moduls Engineering amatieru basketbola līgas komanda uzsāk jauno sezonu

  • Text Hover
  • Text Hover
Šajā sezonā Olybet Entuziastu basketbola līgā piedalīsies arī Moduls Engineering atbalstītā komanda, kas jau vairākus gadus veiksmīgi ir piedalījusies Olybet līgā un šajā sezonā startēs ar Moduls Engineering vārdu.
“Moduls Engineering vienmēr ir atbalstījis sportu un aktīvu dzīves veidu, tāpēc ar prieku piekritām mūsu kolēģa izteiktajam aicinājumam atbalstīt Olybet basketbola līgas komandu. Novērtēju mūsu darbinieki aktīvo un sportisko dzīves veidu, un uzņēmums vienmēr iespēju robežās sniedz atbalstu darbinieku dalībai arī citos sporta pasākumos. Ar nepacietību gaidīsim iespēju just līdzi Moduls Engineering komandai Olybet basketbola līgas Izaicinājuma kausā,” Kristaps Grīniņš, Moduls Engineering valdes loceklis.
Olybet amatieru basketbola līga, šobrīd jau pārliecinoši ir lielākā amatieru basketbola līga Latvijā ar vairāk nekā 110 komandām. Moduls Engineering atbalstītā komanda ir izveidota 2014. gadā un jau 3. sezonā izcīnīja 1. vietu un līdz ar to ieguva iespēju nākamajā sezonā cīnīties otrajā spēcīgākajā līgā – Izaicinājuma kausā, kur ieguva godalgoto 3. vietu. Šajā sezonā komanda ir apņēmības pilna uzvarēt Izaicinājuma kausā un iegūt 1. vietu.
“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2021. gads ir uzņēmuma 27. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.