2022

Moduls Engineering amatieru basketbola līgas komanda iekļūst ¼ finālā

  • Text Hover
“Moduls Engineering” komanda Olybet Basketbola līgā ir iekļuvusi Izaicinājuma kausa divīzijas 1/4 finālā. Uzvarētāju noskaidros divu spēļu summā, pirmā spēle būs 10. aprīlī un atbildes spēle - 23. aprīlī. Komanda tagad ir pakāpusies uz 6. vietu, ko sasniedza izcīnot 5 uzvaras sešās spēlēs.
Šajā sezonā Olybet Entuziastu basketbola līgā piedalās arī “Moduls Engineering” atbalstītā komanda, kas jau vairākus gadus veiksmīgi ir cīnījusies Olybet līgā un šajā sezonā startēs ar “Moduls Engineering” vārdu.
Olybet amatieru basketbola līga, šobrīd jau pārliecinoši ir lielākā amatieru basketbola līga Latvijā ar vairāk nekā 110 komandām. “Moduls Engineering” komanda ir izveidota 2014. gadā un jau 3. sezonā izcīnīja 1. vietu, līdz ar to iegūstot iespēju nākamajā sezonā cīnīties otrajā spēcīgākajā līgā – Izaicinājuma kausā, kur ieguva godalgoto 3. vietu. Šajā sezonā komanda ir apņēmības pilna uzvarēt Izaicinājuma kausā un iegūt 1. vietu.
“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā. 2022. gads ir uzņēmuma 28. darbības gads. Šajā laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.