2022

“Moduls Engineering” amatieru basketbola līgas komanda izcīna sudraba medaļu

  • Text Hover
“Moduls Engineering” komanda Olybet Basketbola līgas sezonu noslēdz izcīnot sudraba medaļu. Jau pusfinālā “Moduls Engineering” spēlētāji pierādīja sevi pārspējot regulārās sezonas vicečempionu Vienradži ar rezultātu 94 – 65. Savukārt finālā “Moduls Engineering” komanda vienlīdzīgā cīņā piekāpās “Sportland” komandas spēlētājiem. Šis ir komandas viens no labākajiem sniegumiem, bet ir vēl kur tiekties nākamajā sezonā. Spēlētāji ir apņēmības pilni turpināt cīņu par Olybet Basketbola līgas Izaicinājuma kausa iegūšanu nākamajā sezonā.
Olybet amatieru basketbola līga, šobrīd jau pārliecinoši ir lielākā amatieru basketbola līga Latvijā ar vairāk nekā 110 komandām. “Moduls Engineering” komanda ir izveidota 2014. gadā un jau 3. sezonā izcīnīja 1. vietu, līdz ar to iegūstot iespēju nākamajā sezonā cīnīties otrajā spēcīgākajā līgā – Izaicinājuma kausā, kur ieguva godalgoto 3. vietu. Šajā sezonā komanda ir apņēmības pilna uzvarēt Izaicinājuma kausā un iegūt 1. vietu.
“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā. 2022. gads ir uzņēmuma 28. darbības gads. Šajā laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.