2022

Moduls Engineering atbalsta Pasaules kausa posmu jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga 2022

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
“Moduls Engineering” kā ilggadējs Latvijas Jāšanas federācijas atbalstītājs arī šogad atbalstīja Pasaules kausa posmu jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga 2022, kas šogad norisinājās jau 30 reizi.
Sacensības notika sporta centrā „Kleisti” no 22. līdz 24. jūlijam. Tas ir nozīmīgākais gada notikums Latvijas jāšanas sportā un ir arī kvalifikācija šīs sezonas PK finālam un 2023.gada Eiropas čempionātam.
Šogad uzvaru izcīnīja Saūda Arābijas pārstāvis Abdullahs Alšarbatlijs ar zirgu Vintadge De La Roque. Savukārt Latvijas vadošais konkūra jātnieks, olimpietis, Kristaps Neretnieks ar zirgu Valour ierindojās trešajā, bet ar zirgu Gabriel PKZ astotajā vietā.
Pasaules kausa Rīgas posmā piedalījās sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ungārijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Uzbekistānas un Saūda Arābijas.

Par “Moduls Engineering”
“Moduls Engineering” ietilpst AS “MN Holding” uzņēmumu grupā un 2022. gads ir uzņēmuma 28. darbības gads, kuru laikā no apgaismes ķermeņu tirdzniecības kompānijas uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem būvniecības nozares uzņēmumiem inženiertehnisko un elektrotehnisko tīklu segmentā.