2009

Mūsu uzņēmumam 15 gadu jubileja! III

Ilze Avotiņa. „Aizkulises”.
Moduls Rīga šī gada beigās atzīmēs savu 15.dzimšanas dienu. To gaidot, esam nolēmuši izveidot miniatūru mākslas darbu kolekciju, kas būs veltīta Moduls Rīga izcilākajiem sasniegumiem.

Katru mēnesi kāds Latvijas mākslinieks pauž savu skatījumu par kādu mūsu objektu. Nu jau trešais objekts un trešais mākslas darbs!

Šomēnes atceramies 2004.gadu, kad čakli strādājām Nacionālajā teātrī. Mākslinieces Ilzes Avotiņas redzējums atainots šādā mākslas darbā.

Nacionālajam teātrim piestāv jubilejas! Šogad tas var atzīmēt 5 gadus kopš rekonstrukcijas. Svinam mēs arī – 2004.gadā šī ēka mums atnesa 1.vietu konkursā „Gada labākā būve” nominācijā „Elektromontāžas darbi”.

SIA „Moduls Rīga” veica visus inženiertehnisko darbu projektēšanu un izveidi elektroapgādei, vēdināšanai, automatizācijai, kā arī fasādes apgaismojumam. SIA „Moduls Rīga” veica visus montāžas un elektromontāžas darbus jaunajai teātra skatuvei, kurai tehniskā nodrošinājuma un konstrukcijas oriģinalitātes ziņā nav līdzvērtīgas Baltijas valstīs. Izrādes scenogrāfiskās izmaiņas ir iespējams ieprogrammēt datorā un izrādes laikā viens cilvēks ar pults palīdzību var tās veikt. Darbi veikti augstā profesionālā līmenī, ko apliecina iegūtais TUV sertifikāts. Svinīgā jaunās skatuves atklāšana notika 2004. gada maijā.
Kopējā platība: 7658 m2.