2010

Moduls Rīga darbinieki brīvprātīgi ziedo asinis Donoru dienā

Brīvprātīgi asiņu ziedošana jau ir kļuvusi par vefiešu un Moduls Rīga sadarbības tradīciju, kas iedibināta kluba atjaunošanas pirmajā sezonā.

Arī šogad, 26. augustā, ba sketbola klubs „VEF Rīga” un Moduls Rīga jau ceturto reizi aicināja piedalīties Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā Donoru dienā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, atzīmējot kluba 52. dzimšanas dienu.

Visi, kas ziedoja asinis, pateicībā par atsaucību un padarīto labo darbu, saņēma ielūgumus uz sezonas atklāšanas spēli Arēnā Rīga.

Akcijā piedalījās “VEF Rīga” valdes locekļi, darbinieki, sponsori, atbalstītāji un fani, Olimpiskā sporta centra sadarbības partneri un darbinieki.

„Jau ceturto gadu piedalāmies Donoru dienā tāpēc, ka ziedot asinis uzskatām par veselu cilvēku atbildību. Būsim priecīgi, ja ar savu rīcību kļūt par asins donoriem pamudināsim arī līdzcilvēkus - v arbūt tieši ar Jūs palīdzību tiks izglābta kāda dzīvība ”, uz labajiem darbiem mudina Moduls Rīga valdes loceklis un basketbola kluba „VEF Rīga” prezidents Maris Martinsons.