2010

„VEF” pastiprina basketbolists ar NBA potenciālu

Basketbola kluba „VEF Rīga” komandai uz divu nedēļu pārbaudes laiku pievienosies amerikāņu spēlētājs ar NBA potenciālu Taj McCullough.

SIA Moduls Rīga valdes loceklis un „VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs un Māris Martinsons: „Basketbola kluba „VEF Rīga” koncepcija paredz par saprātīgu budžetu izveidot labu komandu, galveno uzsvaru liekot uz jauno spēlētāju meistarības progresu. Šis ir solis tuvāk izvirzītajiem mērķiem – izcīnīt Latvijas čempiona titulu un iekļūt Baltijas līgas Četru finālā.”

Basketbolists ir tikai 23 gadus vecs, un šis ir viņa pirmais gads Eiropā, ko T. McCullough iesāka Izraēlas komandā „Irony Kfar Hamaccabia Ramat Gan”, taču kluba finansiālu problēmu dēļ ir nolēmis sadarbību pārtraukt. Līdzšinējās McCullough karjeras augstākais sasniegums ir iekļūšana NBA klubā „Washington Wizards”.

„VEF Rīga” galvenais treneris Valdis Valters: „Šā spēlētāja potenciāls ir milzīgs un ļoti iespējams, uzkrājis spēļu praksi Eiropā, viņš vēl atgriezīsies NBA. T. McCullough ir individuāli ļoti spēcīgs basketbolists, kurš var spēlēt otrā līdz piektā numura pozīcijās un būs ļoti vērtīgs pastiprinājums „VEF” komandai. McCullough spēles stils ir līdzīgs „Brocēnos” spēlējušajam Markusam Timonsam.”
„VEF Rīga” līderis Alex Renfroe: „Ar Taj McCullough esam vienaudži. Par viņu dzirdēju, kad kāds jaunais basketbola talants par savu izvēlējās viņa koledžu, nevis to, kurā studēju es. Mēs katrs mācījāmies citā ASV universitātē, un abi bijām to līderi. Līdz šim neesam personīgi pazīstami, taču ceru, ka nu kļūsim labi komandas biedri Rīgas „VEF”.”

Paredzams, ka jaunais spēlētājs Rīgā ieradīsies pirmdien, 8.februārī, un laukumā „VEF” sastāvā būs redzams jau 12.februārī Baltijas Basketbola līgas Elites grupas spēlē pret Šauļu komandu.