2008

SIA „Moduls Rīga” konkursā iegūst divas balvas!

Jau vairākus gadus SIA „Moduls Rīga” ar teicamiem panākumiem piedalās Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā – skatē „Gada labākā būve Latvijā”. Skates mērķis ir apzināt un popularizēt sabiedrībā Latvijas laikmetīgās būves, propagandēt progresīvās būvniecības tehnoloģijas, veicināt Latvijas kvalitatīvas būvniecības attīstību, kā arī noteikt relatīvi labākos būvniecības sasniegumus Latvijā.

Skate notiek vairākās nominācijās: jaunbūve; rekonstrukcijas objekts; restaurācijas objekts; inženierbūve; santehnikas darbi; elektromontāžas darbi.

Tiek vērtēta darbu kvalitāte, jaunu tehnoloģiju pielietošana, kā arī obligātas ir atsauksmes no objekta pasūtītāja.

SIA „Moduls Rīga” pieteica skatei vairākus 2007.gada laikā realizētus objektus. Nominācijā „Elektromontāžas darbi” uzņēmums guva īpaši labus panākumus un ieguva pirmo vietu par veiktajiem darbiem biroja ēkas jaunbūvē Rīgā, Duntes ielā 11, kuras pasūtītājs bija SIA „AZ Inter”.
Jaunbūve ir jauns A -klases biroju komplekss Rīgas lietišķo darījumu centrā, Duntes un Skanstes ielas krustojumā, kurš piedāvā ne tikai lielisku, labiekārtotu darba vidi, bet izceļas ar tā izdevīgo atrašanās vietu, tehniskajām īpašībām, pakalpojumiem un daudzpusīgu individuālo telpu risinājumu. Projektā SIA „Moduls Rīga” risināja sekojošus uzdevumus: ēkas elektro maģistrālais tīkls; ēkas koplietošanas telpu elektro spēka un kontaktligzdu tīkls; ēkas koplietošanas telpu ēkas elektriskās apgaismes tīkls; ēkas zibensaizsardzība un zemēšana.

Šajā pašā nominācijā SIA „Moduls Rīga” ieguva arī trešo vietu, veicot darbus BMW autocentrā, Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 123. Pasūtītājs šajā objektā bija SIA „PBLC”.

Jaunais BMW salons ir būvēts pēc visjaunākajiem BMW salonu standartiem un atzīts par vismodernāko BMW autosalonu Eiropā uz šo brīdi. Kopējā jaunā BMW autocentra platība ir 2900m2 un tas dalās divās pamatzonās: servisa zonā un tirdzniecības zālē. Tirdzniecības zālē kopumā ir vieta 12 BMW automašīnām.

SIA „Moduls Rīga” ikgadējie vērā ņemamie panākumi šajā skatē liecina par uzņēmuma veikto darbu augsto kvalitāti un attīstību līdzi laikam.